Deniz Işın kimdir, kaç yaşında, nereli, Deniz Işın boyu kilosu

Deniz Işın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Fox TV’de yayınlanacak olan Masumiyet dizisinin İrem’i Deniz Işın hakkında merak edilenler. Deniz Işın kimdir, kaç yaşında, nereli, Deniz Işın boyu kilosu gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Deniz Işın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Deniz Işın’ın kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Deniz Işın’ın doğum tarihi 28 Mayıs 1992 yılıdır. Deniz Işın’ın doğum yeri İzmir ilidir. Deniz Işın üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde tamamladı. Daha sonra aynı üniversitede Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yaptı. Deniz Işın oyunculuk için eğitimler aldı.

Deniz Işın ilk olarak sosyal medya uygulamaları olan Scorp ve Instagram’da paylaştığı içerikler ile dikkat çekti. Deniz Işın Murat Boz’un Gece adlı şarkısının klipinde yer aldı.

Deniz Işın Her Yerde Sen ve İyi Günde Kötü Günde dizilerinde oynadı. Son olarak Sefirin Kızı dizisinde Sahra karakterini canlandırmıştır. Deniz Işın Masumiyet dizisinin İrem’i olarak ekranlara dönecektir.

Deniz Işın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Deniz Işın Boyu Kilosu

Deniz ışın’ın boyu kilosu 1.69 boyunda ve 54 kilodur.

Deniz Işın Burcu

Deniz Işın’ın burcu ise İkizler’dir.

Deniz Işın’ın Rol Aldığı Diziler

  • Her Yerde Sen
  • İyi Günde Kötü Günde
  • Masumiyet

Deniz Işın Instagram Hesabı

Deniz Işın’ın Instagram hesabının adı ise deniz.isin ve 2021 Şubat ayı itibari ile 651 bin takipçisi bulunmaktadır.

Deniz Işın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Deniz Işın ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

 

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.