Ofelya Küçükayvaz Kimdir?

Ofelya Küçükayvaz Kimdir?

Yasak Elma dizisinde yer alan Ofelya Küçükayvaz hakkında merak edilenler. Ofelya Küçükayvaz kimdir, kaç yaşında, nereli, Ofelya Küçükayvaz boyu kilosu gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplaını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ofelya Küçükayvaz Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında?

Ofelya Küçükayvaz’ın kaç yaşında diye soruyorsanız Ofelya Küçükayvaz ‘ın doğum tarihi 26 Temmuz 1994 yılıdır. Ofelya Küçükayvaz’ın doğum yeri İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ofelya Küçükayvaz tiyatrocu bir aileye sahip olan bir oyuncudur. Ofelya Küçükayvaz’ın babası önemli tiyatro oyuncularından biri olan Cengiz Küçükayvaz, annesi ise oyuncu Hülya Şen’dir. Anne ile babası uzun yıllar önce evliliklerini bitirmişlerdir.

Ofelya Küçükayvaz Boyu Kilosu

Ofelya Küçükayvaz’ın boyu kilosu 1.68 boyunda ve 55 kilodur.

Ofelya Küçükayvaz Burcu

Ofelya Küçükayvaz’ın burcu ise Aslan’dır.

Ofelya Küçükayvaz’ın Kariyeri

İlk olarak oyunculuğa 2003 tarihinde Ofelya Küçükayvaz Hababam Sınıfı Merhaba isimli filmi ile adım atmış olan güzel oyuncu ardından ise Şöhretler Kebapçısı dizisinde oynamıştır. 2003 tarihinden 2014 yılına kadar oyunculuğa ara vermiş olan ünlü isim, 2014 yılında ise “Ötesiz İnsanlar” isimli dizi projesinde yer almıştır. Ünlü oyuncunun en son rol aldığı dizi ise 2019 yılında “Yasak Elma” dizisidir.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler

  • 2019 – Yasak Elma
  • 2014 – Ötesiz İnsanlar (Hülya)
  • 2003 – Şöhretler Kebapçısı
  • 2003 – Hababam Sınıfı : Merhaba (Film)

Ofelya Küçükayvaz Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında?

Ofelya Küçükayvaz ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın