Melis Sezen Kimdir?

Melis Sezen Kimdir?

Kısa zamanda çok fazla kişinin beğenmiş olduğu Scorp’un kurucularından biri olan ve aynı zamanda oyuncu olan Melis Sezen kimdir? konumuzu ziyaret edip bu sorunun cevabını arayan kişiler için işte sorunun en detaylı cevabı.

Melis Sezen Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Oyuncu Melis Sezen 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış bir ünlüdür.İlkokuldan itibaren ailesinin onda oyunculuk konusunda ışık görmesiyle beraber Müjdat Gezen Sanat Merkezine ailesi tarafından yazdırılmıştır.Burada 1 sene kadar eğitim almış olan isim lise senelerinden itibaren ise Tiyatro ile tanışma şansı bulmuştur.Boyu 1.68 cm’dir.

Üniversite tercihini Koç Üniversitesi’nden yana kullanmış olan oyuncu burada Medya ve Görsel Sanatlar üzerine eğitim almaktadır.Üniversite ile beraber oyunculuk onu çok daha fazla etkilemiş bu nedenle profesyonel anlamda oyunculuk yapmaya karar vermiştir.Hayat Bazen Tatlıdır adındaki dizide ilk defa oyunculuk yapmış olan isim oyunculuğu bu diziyle beraber benimsemiş ve sevmiştir.

Her zaman doğal olduğunu belirten oyuncu bu diziden sonra çeşitli dizi teklifleri almıştır.Gelen teklifler üzerine Siyah İnci adındaki dizide karar kılmış ve bu dizide oynamaya başlamıştır.

Dans etmekten çok hoşlanan oyuncu bu işi profesyonel bir şekilde de yapmaktadır.Zor rolleri yapmak oyunculuğunda daha da ilerleyebileceğinin bir göstergesi olduğunu söyleyen isim ilerleyen zamanlarda bakalım nasıl projelerle karşımıza gelecek? merakla bekliyoruz.

Melis Sezen Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Hayat Bazen Tatlıdır
– Siyah İnci

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın