Melis Sezen Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında?

Melis Sezen Kimdir?

Sadakatsiz dizisinin Derin’i başarılı oyuncu Melis Sezen hakkında merak edilenler. Melis Sezen kimdir, kaç yaşında, nereli aslen, boyu kilosu gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Melis Sezen Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında?

Oyuncu Melis Sezen’in kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Melis Sezen’in doğum tarihi 2 Ocak 1997 yılıdır. Melis Sezen’in doğum yeri İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açmıştır. İlkokuldan itibaren ailesinin onda oyunculuk konusunda ışık görmesiyle beraber Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim alması sağlanmıştır. Burada 1 sene kadar eğitim almış olan isim lise senelerinden itibaren tiyatro ile tanışma şansı bulmuştur. Koç Üniversitesi’nde Medya ve Görsel Sanatlar bölümünü tamamladı.

Melis Sezen’in Boyu Kilosu

Melis Sezen’in boyu kilosu 1.69 boyunda ve 54 kilodur.

Melis Sezen Aslen Nereli

Melis Sezen aslen nereli sorusunun cevabı baba tarafından Arnavut ve Makedonya göçmenidir ve annesi ise Selanik göçmenidir.

Melis Sezen kimdir, kaç yaşında, nereli aslen, boyu kilosu

Melis Sezen’in Kariyeri ve Oynadığı Diziler

Üniversite ile beraber oyunculuk onu çok daha fazla etkilemiş bu nedenle profesyonel anlamda oyunculuk yapmaya karar vermiştir. Hayat Bazen Tatlıdır adındaki dizide ilk defa oyunculuk yapmış olan isim oyunculuğu bu diziyle beraber benimsemiş ve sevmiştir.

Her zaman doğal olduğunu belirten oyuncu bu diziden sonra çeşitli dizi teklifleri almıştır. Gelen teklifler üzerine Siyah İnci adındaki dizide karar kılmış ve bu dizide oynamaya başlamıştır. Son olarak Melis Sezen Sadakatsiz dizisinde Derin’i olarak ekranlara gelmektedir. Başarılı oyuncu dizinin takipçileri tarafından çok sevilmiştir.

Dans etmekten çok hoşlanan oyuncu bu işi profesyonel bir şekilde de yapmaktadır. Zor rolleri yapmak oyunculuğunda daha da ilerleyebileceğinin bir göstergesi olduğunu söylemektedir.

Melis Sezen Diziden Ayrılıyor Mu?

Son günlerde Melis Sezen diziden ayrılıyor mu sorusu internette çok aranmaktadır. Sadakatsiz dizisinin Derin’i Melis Sezen diye devam edeceği bilinmektedir.

Melis Sezen Oynadığı Diziler Nelerdir?

  • Hayat Bazen Tatlıdır
  • Siyah İnci
  • Dünya Hali
  • Bizim İçin Şampiyon
  • Leke
  • Mucize 2 Aşk
  • Sevgili Geçmiş
  • Ya İstiklal Ya Ölüm
  • Sadakatsiz

Melis Sezen Instagram Hesabı

Melis Sezen’in Instagram hesabının adı ise melisssezen ve 2021 Şubat ayı itibari ile 964 bin takipçisi bulunmaktadır.

Melis Sezen Oynadığı Diziler Nelerdir

Melis Sezen ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.