Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü Kimdir?

Survivor’un 2016’da gerçekleştirilen yarışmasına katılmış ve iyi bir yarışma sergileyerek son ana kadar gelerek 2. olmayı başarmış ünlü isim Serkay Tütüncü kimdir? bu sorunun cevabı ve daha fazlasını bu biyografimizde bulabilirsiniz.

Serkay Tütüncü Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Survivor yarışması ve rol almış olduğu dizi ile beraber kariyerinde güzel bir ilerleme gerçekleştiren yakışıklı isim Serkay Tütüncü 07.02.1991 senesinde hayata gözlerini İzmir’de açmış bir isimdir.Doğma büyüme buralı olan oyuncu küçük yaşlarda futbolla ilgilenmiş ve amatör olarak futbolculuk yapmıştır.Kova burcuna sahip olan ünlü ismin boyu 1.80’dir.

2016’da Survivor Gönüllüler takımında yer almaşınla beraber ekranlarda izlemiş olduğumuz ünlü isim bu yarışmanın başından sonuna kadar bir çok eleştiri almış fakat bir o kadarda yoğun bir destek görmüştür.Yaşanan eleştirilerle ilgili vermiş olduğu röportajda açlığa göre bazı zaman tepkiler vermiş olabildiğini aslında yarışmanın başınla sonunda kendi kişiliğinden hiç ödün vermediğini belirtmiştir.

Yaklaşık 7 yıldan beri sörf eğitmenliği yapan isim Survivor yarışması bitmesinin ardından tekrar işine dönmüş 2018 yılı ile beraber gelen oyunculuk teklifini kabül ederek oyunculuk yapmaya başlamıştır.

İnsanlık Suçu isimli dizide rol almaya başlamış olan oyuncu bu sayede ilk defa oyunculuk yapmaya başlamıştır.Bu dizi ile başlamış olduğu oyunculukta bundan sonra ne gibi projelerde yer alır bilinmez ama medyadanda gördüğümüz kadarıyla ünlü isim şimdiden oyunculuk konusunda kendini ispatlamış durumda.

Serkay Tütüncü her zaman başarılı olmayı isteyen bir isim ve bizde ekibimiz olarak kendisine hedeflerinde başarılar diliyoruz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın