Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü Kimdir?

Fox TV’de ekranlara gelecek Masumiyet dizisinde yer alacak Serkay Tütüncü hakkında merak edilenler. Serkay Tütüncü kimdir, hayatı, biyografisi, Serkay Tütüncü kaç yaşında, nereli gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Serkay Tütüncü Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında

Serkay Tütüncü’nün kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Serkay Tütüncü’nün doğum tarihi 7 Şubat 1991 yılıdır. Serkay Tütüncü’nün doğum yeri İzmir Tire’dir. Doğma büyüme buralı olan oyuncu küçük yaşlarda futbolla ilgilenmiş ve amatör olarak futbolculuk yapmıştır. Ege Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır.

Serkay Tütüncü’nün Boyu Kilosu

Serkay Tütüncü’nün boyu kilosu 1.78 boyunda ve 76 kilodur.

Serkay Tütüncü’nün Burcu

Serkay Tütüncü’nün burcu ise Kova’dır.

Serkay Tütüncü’nün Kariyeri ve Oynadığı Diziler

Serkay Tütüncü İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor gibi futbol takımlarında yer aldı. 2016 yılında Survivor Gönüllüler takımında yer almıştır. Survivor yarışmasından sonra TV8 kanalında yayınlanan Para Bende programında sunuculuk yaptı. Daha sonrasında gelen oyunculuk tekliflerini kabul ederek oyunculuk kariyeri başladı. İnsanlık Suçu dizisinde 2018 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Serkay Tütüncü bu dizide Gökhan karakterini canlandırdı. Daha sonra 2019 yılında Afili Aşk dizisinde Volkan karakteri olarak ekranlara geldi. Yeni ekranlara gelecek Masumiyet dizisinde yer alacaktır. Serkay Tütüncü Masumiyet dizisinin İlker karakterini canlandıracaktır.

Serkay Tütüncü Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında

Serkay Tütüncü’nün Rol Aldığı Diziler

  • Masumiyet – 2021
  • Afili Aşk – 2019
  • İnsanlık Suçu – 2018

Serkay Tütüncü Survivor Kaçıncı Oldu?

Serkay Tütüncü Survivor Gönüllüler takımında yer alarak başarılı bir performans sergilemiştir. Gösterdiği bu mücadelesinden dolayı finale kadar yükselmiştir. Finalde Avatar Atakan ile beraber yarıştılar. SMS oylaması sonucu Serkay Tütüncü kaybederek ikinci olmuştur.

Serkay Tütüncü’nün Instagram Hesabı

Serkay Tütüncü’nün Instagram hesabının adı serkaytutuncu ve 2021 Şubat ayı itibari ile 1.4 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Serkay Tütüncü kimdir, hayatı, biyografisi, Serkay Tütüncü kaç yaşında, nereli

Serkay Tütüncü ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın