Alayça Öztürk Gidişoğlu Kimdir, Hayatı, Biyografisi

Alayça Öztürk Gidişoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Fox TV’de yayınlanacak Masumiyet dizisinin oyuncu kadrosundan yer alan Alayça Öztürk Gidişoğlu hakkında merak edilenler. Alayça Öztürk Gidişoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, Alayça Öztürk Gidişoğlu boyu kilosu gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Alayça Öztürk Gidişoğlu Kimdir, Hayatı, Biyografisi

Alayça Öztürk Gidişoğlu kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Alayça Öztürk Gidişoğlu’nun doğum tarihi 12 Nisan 1984 yılıdır. Alayça Öztürk Gidişoğlu’nun doğum yeri İstanbul ilidir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Alayça Öztürk Gidişoğlu Evli Mi?

Alayça Öztürk Gidişoğlu evli ve kendisi gibi oyuncu olan Sercan Gidişoğlu ile evlidir.

Alayça Öztürk Gidişoğlu Boyu Kilosu

Alayça Öztürk Gidişoğlu’nun boyu kilosu 1.70 boyunda ve 59 kilodur.

Alayça Öztürk Gidişoğlu Oyunculuk Kariyeri

Alayça Öztürk Gidişoğlu oyunculuk kariyerine 2005 yılında üç Kadın dizisi ile başladı. Winx Club 3D – Sihirli Macera filminde Türkçe seslendirme çalışmalarında yer aldı. 2012 yılında Karnaval filminde oynadı. Alayça Öztürk Gidişoğlu 2016 yılında Aşk ve Mavi’nin Safiye’si olarak ekranlara geldi. Alayça Öztürk Gidişoğlu 2018 yılında bu sefer Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Savcı Jülide karakterini canlandırdı. Alayça Öztürk Gidişoğlu Fox TV’de yayınlanacak Masumiyet dizisi oyuncuları arasında yer almaktadır.

Alayça Öztürk Gidişoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Masumiyet – 2021
  • Bir Zamanlar Çukurova – 2019-2020
  • Aşk ve Mavi – 2016-2017
  • Ve Perde! – 2016
  • Fabrika Kızı – 2015
  • Karnaval – 2012
  • Hanımeli Sokağı – 2010
  • Üç Kadın – 2005

Alayça Öztürk Gidişoğlu Instagram Hesabı

Başarılı oyuncu Alayça Öztürk Gidişoğlu’nun Instagram hesabının adı ise alaycaozturkgidisoglu ve 2021 Şubat ayı itibari ile 71.9 bin takipçisi bulunmaktadır.

Alayça Öztürk Gidişoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, Alayça Öztürk Gidişoğlu boyu kilosu

Alayça Öztürk Gidişoğlu ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.