Bünyamin Gezer kimdir? nerelidir? yaşı kaç?

Bünyamin Gezer Kimdir?

TRT ekranlarında gördüğümüz eski hakem Bünyamin Gezer hakkında merak edilenler. Bünyamin Gezer kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bünyamin Gezer Kimdir, Nereli, Yaşı Kaç?

Bünyamin Gezer kaç yaşında derseniz Bünyamin Gezer’in doğum tarihi 9 Aralık 1972 yılıdır. Bünyamin Gezer’in doğum yeri Amasya ilidir. Bünyamin Gezer ilköğretim ve lise eğitimini Amasya’da tamamlamasının ardından polislik sınavını kazanmış ve bu nedenle Trabzon’a giderek burada Trabzon Polis Okulu’ndan mezun olmuştur.

1995 tarihinde polislik mesleğine başlayan ünlü hakem, ilk görev yeri olarak Ankara’da görev almaya başlamış ve uzun yıllar Ankara’da Polis olarak bulunmuştur. Polislik mesleği dışında spor ile de ilgilenmiş olan eski hakem, amatör küme takımlarında futbol oynamış ve takımının hem kalesini korumuş hem de kaptanlığını üstlenmiştir.

Kalecilik sonrası hakemlik ile ilgili eğitimler almış ve ardından çok sayıda maçta düdük çalmıştır. Kısa süre içerisinde Merkez Hakem Kurulu’nun en dikkat çeken hakemlerinden biri olan isim başta Süper Lig maçları olmak üzere çok sayıda ligde sahaya çıkmıştır.

Evli olan ünlü isim, hakemlik mesleğini bıraktıktan sonra spor programlarında gözükmeye başlamış ve çeşitli kanallarda bulunarak maçtaki önemli pozisyonlar hakkında düşüncelerini izleyiciye aktarmıştır.

Bünyamin Gezer Kimdir, Nereli, Yaşı Kaç?

Bünyamin Gezer ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir