Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosu, hangi gün yayınlanacak

Bozkır Arslanı Celaleddin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimdir?

Yakında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosu, hangi gün yayınlanacak sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bozkır Arslanı Celaleddin Konusu Nedir?

Dünyayı kasıp kavuran Moğollara ilk mağlubiyeti tattıran ve onların yenilmezlik efsanesini yerle bir eden Celaleddin Harzemşah’ın hayatını konu almaktadır.

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisinde Kimler Oynamaktadır?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Kaan Yalçın, Yulduz Radjabova, Gülenay Kalkan, Cemal Hünal, Sezgin Erdemir, Ferhat Yılmaz, Rano Shodiyeva, Rayxon Ulasenova, Ali Khan, Jamshid Sagatov, Akmal Mirzo, Tohir Saidov, Mehmet Pala, Feruza Normatova, Johangir Abdulmalikov gibi oyuncular yer almaktadır.

Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncuları Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Celaleddin’i oyuncu Emre Kıvılcım canlandıracaktır. Celaleddin Harezmşahlar Devleti’nin son hükümdarıdır. Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında, nereli? Emre Kıvılcım 2 Eylül 1990 tarihinde Malatya’da dünyaya gelmiştir. Emre Kıvılcım daha önce Elif, Adı Zehra, Kim Daha Mutlu ve Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı gibi yapımlarda yer almıştır.

visum china
visum china

Bozkır Arslanı Celaleddin'i Emre Kıvılcım kimdir

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Sultan Alaeddin Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Sultan Alaeddin’i oyuncu Kaan Yalçın canlandıracaktır. Sultan Alaeddin Celaleddin Harezmşah’ın babasıdır. Kaan Yalçın kimdir, kaç yaşında, nereli? Kaan Yalçın 20 Mayıs 1975 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kaan Yalçın daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Beni Bırakma ve Komşular gibi yapımlarda yer almıştır.

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin Sultan Alaeddin'i Kaan Yalçın kimdir

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Kutlubike Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Kutlubike’yi oyuncu Yulduz Radjabova canlandıracaktır. Yulduz Radjabova kimdir, kaç yaşında, nereli? Yulduz Radjabova 1987 tarihinde Özbekistan’da dünyaya gelmiştir.

Kutlubike Yulduz Radjabova kimdir, kaç yaşında, nereli?

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Türkan Hatun Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Türkan Hatun’u oyuncu Gülenay Kalkan canlandıracaktır. Gülenay Kalkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Gülenay Kalkan 26 Nisan 1959 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gülenay Kalkan daha önce Kocan Kadar Konuş, Kalbim Yangın Yeri, Anne ve Yasak Elma gibi yapımlarda yer almıştır.

Celaleddin dizisi Türkan Hatun kimdir kaç yaşında nereli

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Behram Kimdir?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Behram’ı oyuncu Cemal Hünal canlandıracaktır. Cemal Hünal kimdir, kaç yaşında, nereli? Cemal Hünal 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Cemal Hünal daha önce Diriliş Ertuğrul, Issız Adam, Tozkoparan ve Sadakatsiz gibi yapımlarda yer almıştır.

Behram Cemal Hünal kimdir kaç yaşında nereli?

Bozkır Arslanı Celaleddin Ne Zaman Başlıyor?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin yayınlanma tarihi ve hangi gün ekranlara geleceği henüz belli olmamıştır.

Bozkır Arslanı Celaleddin Yapımcısı Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin yapımcılığını üstlenmektedir.

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir