Kardeşlerim dizisi konusu, oyuncuları, hangi gün, hangi kanalda

Kardeşlerim Dizisi Konusu, Oyuncuları Kimler?

Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi hakkında merak edilenler. Kardeşlerim dizisi konusu, oyuncuları, hangi gün, hangi kanalda gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kardeşlerim Dizisi Konusu Nedir?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel birbirlerine sıkı sıkıya bağlı dört kardeştir. Yaşanan talihsiz olaylardan sonra anne ve babaları hayatını kaybederler. Kardeşlerin birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey kalmamıştır. Kadir kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Aylin Akpınar gibi değerli oyuncular yer almaktadır.

Kardeşlerim Akif Atakul Kimdir, Akif Atakul’u Oynayan Kim?

Kardeşlerim Akif Atakul kimdir? Akif Atakul 42 yaşında ve vicdan, merhamet duygularından yoksun bir insandır. Ayrıca tatlı dilli, şeytan tüylü biridir. Kendi çıkarları için yapamayacağı şey bulunmamaktadır.. Kardeşlerim Akif Atakul’u oynayan kim? Kardeşlerim Akif Atakul karakterini başarılı oyuncu Celil Nalçakan canlandırmaktadır. Celil Nalçakan ile ilgili daha detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Kardeşlerim Akif Atakul Kimdir, Akif Atakul'u Oynayan Kim?

visum china
visum china

Kardeşlerim Kadir Eren Kimdir, Kadir Eren’i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Kadir Eren kimdir? Kadir 19 yaşında ve dürüst ve çalışkan bir gençtir. Kardeşlerinin hem anası hem babasıdır. Kardeşlerini her şeyden koruyup kollayan evin büyük abisidir. Kardeşlerim Kadir Eren’i oynayan kim? Kardeşlerim Kadir Eren karakterini oyuncu Halit Özgür Sarı canlandırmaktadır. Kardeşlerim Kadir Eren Kimdir, Kadir Eren'i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Orhan Eren Kimdir, Orhan Eren’i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Orhan Eren kimdir? Orhan Eren 37 yaşında ve merhametli biridir. Karısının, çocuklarının ve ona abisinden kalan yeğenlerine sahip çıkan iyi biridir. Kardeşlerim Orhan Eren’i oynayan kim? Kardeşlerim Orhan Eren karakterini oyuncu Cüneyt Mete canlandırmaktadır. Kardeşlerim Orhan Eren Kimdir, Orhan Eren'i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Şengül Eren Kimdir, Şengül Eren’i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Şengül Eren kimdir? Şengül Eren 37 yaşında ve uyanık bir kadındır. Kocasının yeğenlerine belli bir mesafeden sahip çıkmaya çalışırken, her daim fırsatlardan da istifade etmeyi iyi bilen biridir. Kardeşlerim Şengül Eren’i oynayan kim? Kardeşlerim Şengül Eren karakterini Fadik Sevin Atasoy canlandırmaktadır. Kardeşlerim Şengül Eren Kimdir, Şengül Eren'i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Asiye Eren Kimdir, Asiye Eren’i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Asiye Eren kimdir? Asiye Eren 17 yaşında dürüst ve güçlü biridir. Kardeşlerim Asiye Eren’i oynayan kim? Kardeşlerim Asiye Eren karakterini Su Burcu Yazgı Coşkun canlandırmaktadır. Kardeşlerim Asiye Eren Kimdir, Asiye Eren'i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Ömer Eren Kimdir, Ömer Eren’i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Ömer Eren kimdir? Ömer Eren 17 yaşında ve duygusal biridir. Abisi Kadir’in sorumluluklarını hafifletmek için üstüne düşeni yapan biridir. Kardeşlerim Ömer Eren’i oynayan kim? Kardeşlerim Ömer Eren karakterini Yiğit Koçak canlandırmaktadır. Kardeşlerim Ömer Eren Kimdir, Ömer Eren'i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Emel Eren Kimdir, Emel Eren’i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Emel Eren kimdir? Emel Eren 6 yaşındadır. Abilerinin ve ablasının sözünden çıkmayan, oyun oynamayı seven uslu bir kızdır. Kardeşlerim Emel Eren’i oynayan kim? Kardeşlerim Emel Eren karakterini Aylin Akpınar canlandırmaktadır. Aylin Akpınar kimdir sorusu son zamanlarda çok aranmaktadır. Aylin Akpınar ilk defa bu dizide yer alacaktır. Kardeşlerim Emel Eren Kimdir, Emel Eren'i Oynayan Kim?

Kardeşlerim Suzan Manyaslı Kimdir, Suzan Manyaslı Oynayan Kim?

Kardeşlerim Suzan Manyaslı kimdir? Suzan güzel bir kadındır. Kocasında bulamadığı sevgi ve şefkati dışarda ararken oldukça kırılan, yaşadıklarıyla kendini yeniden keşfedecek, geçmişin sırlarıyla yüzleşecek olan duygusal kadın. Suzan Manyaslı oynayan kim? Kardeşlerim Suzan Manyaslı karakterini Ahu Yağtu canlandırmaktadır. Ahu Yağtu ile ilgili daha detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Kardeşlerim Suzan Manyaslı Kimdir, Suzan Manyaslı Oynayan Kim?

Kardeşlerim Dizisi Yönetmeni

Kardeşlerim dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstlenmektedir.

Kardeşlerim Dizisi Senaryo Yazarı

Kardeşlerim dizisinin senaristliğini Gül Abus Semerci üstlenmektedir.

Kardeşlerim Dizisi Hangi Kanalda?

Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarında yayınlanacaktır.

Kardeşlerim Dizisi Hangi Gün Yayınlanmaktadır?

Kardeşlerim dizisi ne zaman başlıyor sorusu merak edilmekte ilk olarak 20 Şubat Cumartesi günü saat 20:00’da ekranlara gelecektir.

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kardeşlerim dizisinin çekimleri İstanbul’un birçok semtinde yapılmaktadır.

Kardeşlerim Dizi Müziği

Kardeşlerim dizisinin tanıtımı yapıldığından itibaren Kardeşlerim dizi müziği kim söylüyor çok merak edilen sorulardan biri oldu. Kardeşlerim dizi müziğinin adı Bugün Dünden İyi ve Güliz Ayla söylemektedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir