Celil Nalçakan Kimdir Nereli Kaç Yaşındadır?

Celil Nalçakan Kimdir Nereli Kaç Yaşındadır?

En büyük yükselişini Poyraz Karayel ve İntikam adındaki dizilerde roller alarak gerçekleştirmiş ve dizilerin aranılan oyuncularından biri olan ünlü isim Celil Nalçakan kimdir nereli kaç yaşındadır? sıkça sorulmuş olan bu soruların doğru cevaplarını arıyorsanız en doğru yerdesiniz.Şimdi oyuncu hakkındaki detaylara geçelim.

Celil Nalçakan Kimdir Biyografisi

Sevilen erkek oyuncu Celil Nalçakan 1978’li olan ve Sivaslı bir oyuncudur.Gençlik zamanları ile çocukluk zamanları hep Sivas’ta geçmiştir.Annesi ile babası ikiside aynı mesleği yapmış olan Öğretmen isimlerdir.Toplam 2 kardeş olan oyuncunun diğer kardeşi kendisinden küçüktür.Eğitimlerini iyi bir şekilde tamamlamasının ardından en son olarak liseyi bitirmiş ve ardından ise Üniversite sınavlarına girmiş ve kazanmıştır.Cumhuriyet Üniversitesi okumuş olan oyuncu burada toplam yedi sene süresince okumuş ardından mezun olamadan Jeoloji Mühendisliği bölümünü bırakmıştır.

Ünlü isim okuduğu bölümü bırakmasının ardından Tiyatro ile ilgilenmeye başlamış ve aynı zamanda Balıkesir Üniversitesini tercih ederek burada Turizm bölümünü bitirmiştir.Burada okuduğu sıralarda tiyatroyu bırakmamış ve dersler almayı sürdürmüştür.Katılmış olduğu Türvak sınavı onun hayatınıda değiştiren faktörlerden biri olmuştur ve sınavı kazanmış bu şekilde İstanbul’a giderek burada yaşamaya başlamıştır.

Celil Nalçakan ilk kariyerine 2006 senesinde yer almış olduğu proje ile başlamıştır.Sıla adındaki dizide rol alan oyuncu ardından ise bir takım bazı dizilerde roller almaya devam etmiş bu sayede giderek toplum tarafından tanınan bir sima olmuştur.

Dövme yaptırmayı seven oyuncunun bir çok dövmesi bulunmaktadır.Tuttuğu takım Beşiktaştır.

Celil Nalçakan Oynadığı Diziler ve Filmler

2006 – Sila
2009 – Kis Masali
2010 – Hanımın Çiftliği
2010 – Bitmeyen Sarki
2011 – Kesanli Ali Destani
2012 – Çanakkale 1915 (Film)
2013 – İntikam
2014 – Poyraz Karayel
2017 – Ortak (Film)
2017 – Hayati ve Diğerleri

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın