Serap Paköz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Serap Paköz Kimdir?

Star TV Gerçeğin Peşinde programının sunucusu Serap Paköz hakkında merak edilenler. Serap Paköz kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Serap Paköz Kimdir, Kaç Yaşında, Nerelidir?

Başarılı sunucu Serap Paköz’ün doğum tarihi 15 Haziran 1965 yılıdır. Serap Paköz’ün doğum yeri Ankara ilidir. Serap Paköz küçüklük zamanlarını Ankara’da geçirmiş ve lise bitirene kadar burada yaşamayı sürdürmüştür. Serap Paköz Çukurova Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi’nde eğitim görmüştür.

Serap Paköz Evlilikleri

Serap Paköz 1987 senesinde şarkıcı Sümer Ezgü ile nikah masasına oturmuştur. Yaklaşık 12 sene süren evliliklerini 1999 senesinde bitirmiş olan çiftin bir tane çocukları bulunmaktadır. Çocukların ismi Ceren’dir. Serap Paköz ikinci evliliğini gazeteci Atilla Güner ile 2001 yılında yapmıştır. 2007 yılında bu evliliğini sonlandırmıştır.

Serap Paköz Boyu ve Kilosu

Serap Paköz’ün boyu kilosu 1.71 boyunda ve 56 kilodur.

visum china
visum china

Serap Paköz Burcu

Serap Paköz’ün burcu ise İkizler’dir.

Serap Paköz kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi

Serap Paköz’ün Kariyeri

Üniversite sırasındayken katılmış olduğu TRT sınavlarını kazanmış ve o yaşlardan itibaren spiker olarak bulunmaya başlamıştır. 1982 senesinden itibaren radyolarda görev almaya başlayan isim ilk olarak TRT’nin Trabzon radyosunda çalışmış ardından da memleketi olan Ankara’da TRT bünyesinde çalışmıştır.

Serap Paköz bir zamanlar eşi olan Sümer Ezgü ile beraber Televizyon ekranlarında program sunmaya başlamış ve sunmuş oldukları programla beraber ödül almışlardır. O dönemde çok fazla izlenen bir programa imza atmıştır.

İlk olarak 1997 senesinde Kanal D televizyonunda yer almaya başlamış ardından ise ATV ekranlarına geçerek burada görev almıştır. ATV’den sonra Tgrt televizyonu onun diğer bir görev aldığı televizyon kanalı olmuştur.

2005 senesinde Show TV kanalına geçmiş olan sunucu burada yine farklı bir program olan Biz Bize adındaki programı sunmaya başlamıştır. 4 sene süresince Show TV’de kalmasının ardından 2009 senesinde Star TV ekranlarına geçmiş ve burada yaklaşık olarak 3 sene boyunca program sunmuştur. 2012’de ATV’ye tekrar geçmiş olan sunucu 1 sene burada kalıp 2013 senesinde Fox TV ekranlarına transfer olmuştur. 2017 yılında TV8 kanalında Gerçeğim Peşinde programını sunmuştur. 2020 yılında aynı isimle Star TV’de program sunmaya başlamıştır.

Serap Paköz Instagram Hesabı

Serap Paköz’ün Instagram hesabının adı ise serappakozofficial ve 2021 Şubat ayı itibari ile 34 bin takipçisi bulunmaktadır.

Serap Paköz Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Serap Paköz ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir Yorum

  1. wooooooow…………..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir