Serap Paköz Kimdir?

Serap Paköz Kimdir?

Televizyon dünyasında en uzun kadın programları sunan sunuculardan biri olan ve bir müddet kadar programlarına ara vermesinin ardından tekrar Tv8 ekranlarınla beraber Televizyonlara geri dönüş yapan sunucu Serap Paköz kimdir? bizlerin genel olarak Ezgü soyadınla tanımış olduğu sunucu ile ilgili bilgiler yazımızın aracılığınla sizlerle paylaşılmaktadır.

Serap Paköz Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Başarılı sunucu Serap Paköz, 1965 doğumlu Başkentli bir sunucudur.Aslen Karadenizli olan sunucu küçüklük zamanlarını Ankara’da geçirmiş ve lise bitirene kadar burada yaşamayı sürdürmüştür.Üniversite tercihlerinin ardından Üniversiteyi kazanarak Adana’da Üniversite okumaya başlamış ve İdari Bilimler fakültesi içerisinde eğitim görmüştür.

Üniversite sırasındayken katılmış olduğu Trt sınavlarını kazanmış ve o yaşlardan itibaren Spiker olarak bulunmaya başlamıştır.1982 senesinden itibaren Radyolarda görev almaya başlayan isim ilk olarak Trt’nin Trabzon radyosunda çalışmış ardından da memleketi olan Ankara’da Trt bünyesinde çalışmıştır.

Serap Paköz bir zamanlar eşi olan Sümer Ezgü ile beraber Televizyon ekranlarında program sunmaya başlamış ve sunmuş oldukları programla beraber ödül almışlardır.O dönemde çok fazla izlenen bir programa imza atmış olan isim ve eşi ardından ise tek başına program sunmaya başlamıştır.

İlk olarak 1997 senesinde Kanal D televizyonunda yer almaya başlamış ardından ise Atv ekranlarına geçerek burada görev almıştır.Atv’den sonra Tgrt televizyonu onun diğer bir görev aldığı televizyon kanalı olmuştur.

2005 senesinde Show tv kanalına geçmiş olan sunucu burada yine farklı bir program olan Biz Bize adındaki programı sunmaya başlamıştır.4 sene süresince Show Tv’de kalmasının ardından 2009 senesinde Star tv ekranlarına geçmiş ve burada yaklaşık olarak 3 sene boyunca program sunmuştur.2012’de Atv’ye tekrar geçmiş olan sunucu 1 sene burada kalıp 2013 senesinde Fox tv ekranlarına transfer olmuştur.

Serap Paköz 1987 senesinle beraber şarkıcılık yapmakta olan Sümer Ezgü ile nikah masasına oturmuştur.Yaklaşık 12 sene süren evliliklerini 1999 senesinde bitirmiş olan çiftin bir tane çocukları bulunmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın