Duygu Kaya Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Nereli

Duygu Kaya Kimdir?

Ekranların güzel isimleri arasında bulunan ve son olarak CNN Türk ekranlarında izlemeye başladığımız başarılı ünlü sunucu Duygu Kaya hakkında merak edilenler. Duygu Kaya kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu nedir? gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Duygu Kaya Kaç Yaşında?

Duygu Kaya kaç yaşında sorusu çok aranmaktadır. Duygu Kaya’nın doğum tarihi 1989 yılıdır.

Duygu Kaya Boyu Kilosu

Duygu Kaya boyu kilosu 1.72 boyunda ve 52 kilodur.

Duygu Kaya Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Nereli?

Duygu Kaya doğum yeri İstanbul’da 1989 yılında dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde tamamlamış olan isim Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.

visum china
visum china

Okul bittikten sonra 1 yıl boyunca İsveç Halmstad University’de Erasmus programında yer almış olan ünlü sunucu, Bolu’da Üniversite okuduğu yıllardan itibaren meslek yaşamına başlamış ve akabinde ise Medya Akademisi’ne yazılarak sunuculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

Duygu Kaya Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Nereli

İlk olarak Hürriyet Gazetesinde staj yapmış olan Duygu Kaya, ardından ise Artı 1 televizyonunda muhabirlik yapmıştır. Muhabirlik ile birlikte kendini iyice geliştiren güzel sunucu, akabinde ise Habertürk ekibine dahil olmuş ve 3 yıl boyunca Habertürk ekranlarında muhabirlik yapmaya devam etmiştir.

2018 tarihinde Habertürk ekranlarından Kanal D’ye transfer olan ünlü isim, bu kanalda da tıpkı Habertürk ekranlarında olduğu gibi muhabirliğe devam etmiştir. Kanal D sonrası yoluna CNN Türk ile devam eden isim burada “Gece Haberleri” ve “Hafta Sonu Güne Merhaba” isimli programların sunuculuğunu üstlenmektedir.

Sosyal projelere çok bağlı olan ve bunun için çabalayan güzel sunucu, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerindeki okullardaki eksiklikleri görüp buna göre çeşitli yardım kampanyaları içerisinde aktif olarak görev yapmaktadır.kimdirkim.com Spor yapmayı çok seven ünlü isim, genellikle yürüyüş yaparak spor yapmayı tercih etmektedir.

Kariyeri süresince yapmış olduğu çeşitli haberler nedeniyle ödülde almış olan Duygu Kaya, Engellilere yönelik yapmış olduğu haber ile birlikte Gazeteciler Cemiyeti ödülünü almıştır.

Duygu Kaya Instagram Hesabı

Duygu Kaya’nın Instagram hesabını adı ise “kayaa_duyguu” ve 2021 Şubat ayı itibari ile 20 bin takipçisi bulunmaktadır.

Duygu Kaya kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu nedir?

Duygu Kaya ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir