Yaşar Kemal Uğurlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yaşar Kemal Uğurlu Kimdir?

Hakem Yaşar Kemal Uğurlu hakkında merak edilenler. Yaşar Kemal Uğurlu kimdir, kaç yaşında, nereli aslen gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yaşar Kemal Uğurlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yaşar Kemal Uğurlu’nun doğum tarihi 1986 yılıdır. Yaşar Kemal Uğurlu’nun doğum yeri Ankara ilidir. Gazi Üniversitesi İktisat bölümünü tamamlamıştır. Kız kardeşi Milli eskrimcidir. Yaşar Kemal Uğurlu evli ve bir kızı vardır. Yaşar Kemal Uğurlu meslek olarak sigortacılık ile uğraşmaktadır. Yaşar Kemal aslen nereli sorusu çok aranmaktadır ve baba tarafından Konyalı’dır.

Yaşar Kemal Uğurlu kimdir, kaç yaşında, nereli aslen

Yaşar Kemal Uğurlu hakemlik başlangıcı olarak ilk adımını 2002 yılında Düzce’de hakemlik kursunda attı. Profesyonel olarak ilk kez 2004 yılında görev almaya başladı. Yaşar Kemal Uğurlu günümüze kadar maçlarda görev almaya devam etmektedir. Yaşar Kemal Uğurlu üst klasman ve Ankara bölgesi hakemidir.

Yaşar Kemal Uğurlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hakem Yaşar Kemal Uğurlu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.