Survivor Dora kimdir, nereli, Survivor Dora kaç yaşında, Survivor Dora ne iş yapıyor?

Uğurtan Dora Kimdir?

2021 yılında Survivor yarışmasına katılan Uğurtan Dora’nın biyografisini hazırladık. Peki Survivor Dora kimdir, nereli, Survivor Dora kaç yaşında, Survivor Dora ne iş yapıyor? İşte Survivor Dora hakkında merak edilenler.

Uğurtan Dora Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Uğurtan Dora 7 Kasım 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Uğurtan Dora’nın doğum yeri İstanbul’un Şişli ilçesidir. Saint Benoit Fransız ve Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İktisat Bölümünden mezun oldu. Sutopu, jimnastik, kürek, basketbol, ve fitness gibi birçok spor dalı ile ilgilenmiştir. ENKA, Tofaş ve Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol oynamıştır. 2021 yılında Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Uğurtan Dora Ne İş Yapıyor?

Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yaptı. Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

Uğurtan Dora hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir