Hasan Yalnızoğlu kimdir, Hasan Yalnızoğlu kaç yaşında, Hasan Yalnızoğlu nereli, Hasan Yalnızoğlu boyu kilosu kaç, Hasan Yalnızoğlu evli mi?

Hasan Yalnızoğlu

Hasan Yalnızoğlu Kimdir? Hasan Yalnızoğlu Boyu Kilosu, Yaşı

Survivor yarışmacısı Hasan Yalnızoğlu kimdir, Hasan Yalnızoğlu kaç yaşında, Hasan Yalnızoğlu nereli, Hasan Yalnızoğlu boyu kilosu kaç, Hasan Yalnızoğlu evli mi? İşte Hasan Yalnızoğlu hakkında detaylar.

Hasan Yalnızoğlu Kimdir?

Hasan Yalnızoğlu 20 Ekim 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk dansçı, manken, oyuncu ve profesyonel güreşçi.

Hasan Yalnızoğlu Hayatı

Hasan Yalnızoğlu Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik bölümünden mezun olmuştur. Spor kariyerinde birçok başarısı olan Yalnızoğlu, daha sonradan dans ve oyunculuk alanında da önemli başarılar elde etmiştir.

1997 yılında kadınlarda Deniz Akkaya’nın erkeklerde de Kenan İmirzalıoğlu’nun birinci olduğu Best Model of Turkey yarışmasında Hasan Yalnızoğlu ikinci olmayı başardı. Hasan Yalnızoğlu Best Model’de Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte jüriden 28 puan aldı. Puanlar eşit çıkınca jüri başkanı Erkan Özerman, tercihini İmirzalıoğlu’ndan yana kullandı ve İmirzalıoğlu Best Model seçildi. Bunun üzerine Özerman, Hasan’ı Hindistan’da yapılan Mister International’a götürdü. Hasan, bu yarışmada da dünya ikincisi oldu. Birinciliği de İngilizce bilmediği için kaybetti.

visum china
visum china

Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi dans gruplarında baş dansçı olarak görev almıştır. Sinema filmlerinde rol alan Hasan, Show TV’de yayınlanan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Nihat Altınkaya’nın ardından ikinci oldu.

2012 yılında Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına katıldı ve yarışmayı finale kadar yükselerek ikinci olarak tamamlamıştır. 2013 yılında Şişli’de kendine ait bir spor salonu açmıştır. 2014 yılında “Öğrenilmiş Duygular” adındaki kişisel gelişim kitabını çıkardı. 2015 yılında, Acun Ilıcalı’nın TV8 ekranlarında düzenlediği Survivor All Star yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır. Yarışmada 124 gün kaldıktan sonra 18. haftada adaya veda eden Hasan Yalnızoğlu, yarışmayı beşinci olarak tamamlamıştır.

Hasan Yalnızoğlu Nereli?

İstanbul doğumlu olan Hasan Yalnızoğlu, aslen Rize, Fındıklı’dır.

Hasan Yalnızoğlu Evli mi?

Hasan Yalnızoğlu 2007 yılında dansçı Tatiana Ruichiana ile evlendi.

Hasan Yalnızoğlu Boyu Kaç?

Hasan Yalnızoğlu 1.92 metre boyundadır.

Hasan Yalnızoğlu Kaç Kilo?

Hasan Yalnızoğlu 94 kilodur.

Hasan Yalnızoğlu Burcu Nedir?

Hasan Yalnızoğlu terazi burcudur.

Hasan Yalnızoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir