Şarkıcı Mela Bedel kimdir, Mela Bedel kaç yaşında, Mela Bedel nereli, Mela Bedel'in hayatı ve kariyeri, şarkıları neler, Mela Bedel gerçek adı nedir?

Mela Bedel

Mela Bedel Kimdir? Şarkıcı Mela Bedel Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkıcı Mela Bedel kimdir, Mela Bedel kaç yaşında, Mela Bedel nereli, Mela Bedel’in hayatı ve kariyeri, şarkıları neler, Mela Bedel gerçek adı nedir? İşte şarkıcı Mela Bedel hakkında detaylar.

Mela Bedel Kimdir?

Mela Bedel’in gerçek adı Ayfer İlker’dir. Sahne adıyla Mela Bedel olarak tanınan şarkıcı, 24 Haziran 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk şarkıcı, şarkı yazarı, prodüktör.

Mela Bedel Hayatı

Mela Bedel 24 Haziran 1995 tarihinde Bahçelievler, İstanbul’da doğdu. Küçük yaşlardan itibaren sahne sanatlarına ilgi duyarak, müzik yoluna 4 yaşındayken anne ve babasının ona aldığı org ile başladı. Okul tiyatro kulübünde drama eğitimi alarak çeşitli piyeslerde rol aldı. 10 yaşında ailesinin iş değişimiyle şehir değiştirerek küçük bir şehre yerleşti. Yazmaya hikâye yazarak başladı, bu hikâyeleri şarkılara dönüştürerek ilk şarkılarını bu dönemde yazdı ve bir ev stüdyosunda kayda aldı.

Kariyerine 2019 yılında bağımsız olarak yayınladığı sözü, müziği ve yapımcılığını kendisinin üstlendiği ‘Nasip’ isimli şarkıyla başladı, birçok müzik eleştirmeni ve dinleyiciden olumlu geri dönüşler aldı. Aynı yıl aralık ayında Çukur dizisi için yazıp bestelediği ‘Çukur’ isimli şarkıyı yayınladı. 2020 yılının Nisan ayında sanatçı bu şarkıları kendi isteğiyle kaldırdı ve Temmuz 2020’de Sony Music ile anlaşma imzaladı. Yaptığı müziğin belli bir zümre veya sınıfa ait olmadığını; yalnızca hisler üzerine yoğunlaştığını ve her dinleyende farklı hisler uyandırmak isteğinde olduğunu belirtir.

visum china
visum china

Mela Bedel Burcu Nedir?

Mela Bedel yengeç burcudur.

Mela Bedel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

 

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir