Ogeday Girişken Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ogeday Girişken Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

2017’de gerçekleştirilmiş olan Survivor yarışmasının şampiyonu olmayı başararak çok ses getirmiş ve Survivor All Star kadrosunda da yer alması beklenen ünlü kişilerden Ogeday Girişken kimdir kaç yaşında nereli? bu sorunun cevabı dışında daha bir çok yanıtı yazımız ile öğrenebilirsiniz.

Ogeday Girişken Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Hayatı

Ünlü bir isim olan Ogeday Girişken 1992 senesinde hayata merhaba demiş olan Adanalı bir isimdir.Şu an 26 yaşında bulunan isim okula burada başlamış ve liseden sonra ise İstanbul’a gitmiştir.Burada Marmara Üniversitesi’ni kazanmış olan isim Spor Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur.Boyu 1.84 cm’dir.

Sporcu kişiliğinle beraber kısa sürede adından bahsettirmeyi başarmış olan isim Fenerbahçe takımında yaklaşık olarak 10 sene kadar Kürek sporunla ilgilenmiş ve burada bulunmuştur.Kürek sporu ile ilgili çok başarılı işler yapmış ve bir çok ödül almıştır.Ayrıca sadece kendisi için değil Ülkemizide temsil etmeyi başarmış olan isim Dünya Sıralamalarına girerek Türkiyeyi onurlandırmayı başarmıştır.

2017’de Survivor yarışmasında yer almaya başlamış ünlü isim ilk zamanlardan itibaren çok iddialı bir yarışmacı olduğunu gösterdi ve onu destekleyenleri mahcup etmedi.Güzel bir serüven içerisinde yer alan yarışmacı bu yarışmanın sonucunda ipi göğüsleyen isim olmayı başararak adını Survivor 2017 şampiyonu olarak yazdırmayı başardı.Kardeşine çok düşkün olan isim yarışmadaki parkur başarılarının çoğunu kardeşine hediye etmiştir.

Ogeday Girişken Survivor All Star ile beraber tekrar Survivor’da yer alması beklenen önemli isimlerden biri bakalım bu yarışma başlamasınla beraber neler olacak?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın