Birsen Bekgöz Kimdir?

Birsen Bekgöz Kimdir?

Bir kaç gündür Survivor yarışmacılarının biyografilerini sizlere sunmayı sürdürüyoruz.Bu yazımızda ise yine Survivor yarışmasının iddialı yarışmacılarından biri olan ünlü bir isimden bahsedeceğiz.Güzel yarışmacılardan Birsen Bekgöz kimdir? bu soruya ait en detaylı bilgiler konumuzda.

Birsen Bekgöz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Survivor’un gözde isimlerinden biri olan Birsen Bekgöz, 18.10.1980 senesinde dünyaya merhaba demiş olan bir ünlüdür.Ünlü isim gerçek yaşından çok daha genç durmaktadır.Almanya’nın Berlin şehrinde doğmuş olan isim uzun seneler burada yaşamıştır.Boyu 1.73 cm ve kilosu ise 62’dir.

Katılmış olduğu koşu yarışmalarında çok iyi dereceler almış olan Survivor yarışmasının güzeli 2004 ile 2005 seneleri arasında katılmış olduğu yarışma ile ilk zirve tecrübesini yaşmıştır.Ardından 2006 senesinde tekrar kısa mesafe yarışına katılmış ve yine zirveyi kimseye bırakmamıştır.Üst üste bir çok madalya almayı başarmış olan ünlü koşucu ayrıca Akdeniz Oyunları nedeniyle yapılan yarışmada da cok iyi başarı elde etmiş ve bronz madalya almıştır.

Survivor All Star yarışmasınla beraber ekranlarda yer alan isim bu yarışmanın Gönüllüler takımı içerisinde bulunmaktadır.Biliyorsunuz ki yarışma Gönüllüler ile Ünlüler takımları arasında bulunmaktadır.Ünlüler takımında çok iddialı isimler olduğu kadar gönüllüler takımında da bir o kadar iddialı yarışmacılar yer alıyor.

Birsen Bekgöz yarışmanın en fazla merak edilen yarışmacıları arasında şimdiden kendine yer edinmiştir.Bakalım yarışmada nasıl bir başarıya imza atacak bunu zamanla göreceğiz.Bizde ekibimiz olarak kendisine bu yarışmada şans diliyoruz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın