Güreşçi Ünal Karaman kimdir, Ünal Karaman nereli, Ünal Karaman'ın hayatı, biyografisi, Güreşçi Ünal Karaman kaç yaşında?

Güreşçi Ünal Karaman Kimdir? Ünal Karaman Kaç Yaşında, Nereli?

Güreşçi Ünal Karaman kimdir, Ünal Karaman nereli, Ünal Karaman’ın hayatı, biyografisi, Güreşçi Ünal Karaman kaç yaşında? İşte Güreşçi Ünal Karaman hakkında detaylı bilgiler.

Güreşçi Ünal Karaman Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Ünal Karaman 1985 yılında Çorum’da dünyaya gelmiştir. Türk başpehlivan. Ankara BB ASKİ kulübünde kariyerini devam ettirmektedir.

Ünal Karaman’ın Kariyeri

Ünal Karaman 2010 yılında 649. Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde başaltı boyunda üçüncü olarak başpehlivanlığa yükseldi. 2017 yılında 558. Çağlak Yağlı Güreşlerinde, Eskişehir Samsunlular ve Vezirköprülüler Derneği 2. Yağlı Güreşleri ve Kargı Yağlı Güreşlerinde birinci olarak başpehlivanlık kazandı. 2018 yılında 27. Kağıthane Sadabad Yağlı Güreşlerinde ve Kargı Yağlı Güreşlerinde başpehlivanlık kazandı.

2019 yılında 43. Şabanözü Yağlı Güreşlerinde başpehlivanlık kazandı. 2022 yılında Alaçam 629. Geyikkoşan Yağlı Pehlivan Güreşlerinde ve 71. Esentepe Yağlı Güreşlerinde başpehlivanlık kazandı. 2023 yılında Ordu Korgan Yağlı Güreşlerinde başpehlivanlık kazandı.

Güreşçi Ünal Karaman hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir