Johnathan Motley kimdir, nereli, Johnathan Motley kaç yaşında, Johnathan Motley kariyeri, Johnathan Motley boyu, kilosu kaç?

Johnathan Motley Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Fenerbahçe Basketbol Takımı’nda oynayan Johnathan Motley kimdir, nereli, Johnathan Motley kaç yaşında, Johnathan Motley kariyeri, Johnathan Motley boyu, kilosu kaç? İşte Johnathan Motley hakkında detaylar.

Johnathan Motley Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Johnathan Motley 4 Mayıs 1995 tarihinde Houston, Texas’ta dünyaya gelmiştir. 2013-2017 yılları arasında Baylor formasıyla kolej kariyerini geçirdi. Johnathan Motley ilk sözleşmesini 2017-18’de NBA takımlarından Dallas Mavericks ile yaptı. Aynı sezonda G-League ekiplerinden Texas Legends forması da giydi. Johnathan Motley, 2018-19 ve 2019-20 sezonlarını ise Los Angeles Clippers ve Agua Clients Clippers (G-League) ekiplerinde tamamladı.

2020-21 sezonu başında NBA ekiplerinden Phoenix Suns ile anlaşma imzalayan ancak aralık ayında serbest kalan Motley, 2020-21 sezonunu Kore Ligi ekiplerinden Incheon ET Land Elephants takımında bitirdi. Johnathan Motley, bu takımda yakaladığı 20.7 sayı, 8.9 ribaund, 3.3 asist ve 1.4 blok ortalamalarıyla dikkat çekti. Johnathan Motley, Avrupa’daki ilk kontratını 2021-22 sezonu başında Rusya temsilcisi Lokomotiv Kuban’dan aldı.

Johnathan Motley Boyu Kaç?

Johnathan Motley 2.06 metre boyundadır.

Johnathan Motley Kaç Kilo?

Johnathan Motley 104 kilodur.

Johnathan Motley hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir