Güreşçi Serdar Yıldırım kimdir, Serdar Yıldırım nereli, Serdar Yıldırım'ın hayatı, biyografisi, Serdar Yıldırım kaç yaşında?

Serdar Yıldırım Kimdir? Serdar Yıldırım Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Güreşçi Serdar Yıldırım kimdir, Serdar Yıldırım nereli, Serdar Yıldırım’ın hayatı, biyografisi, Serdar Yıldırım kaç yaşında? İşte Serdar Yıldırım hakkında detaylı bilgiler.

Serdar Yıldırım Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Serdar Yıldırım 2001 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Sakarya Karapürçekli’dir. Serdar Yıldırım güreş kariyerini Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Spor Kulübünde sürdürmektedir.

Serdar Yıldırım 2022 yılında 661. Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde başaltı boyunda üçüncü olarak başpehlivanlığa yükseldi. 20 yaşında başpehlivan olan güreşçi en genç başpehlivan unvanını aldı. 2022 yılında 26. Sancaktepe Yağlı Güreşlerinde 2. olarak ilk kez kürsü yaptı. 2022 yılında 26. Kula Yağlı Güreşlerinde de üçüncü olarak kürsüye çıktı. 2023 yılında 56. Akyazı Akbalık Yağlı Güreşlerinde birinci olarak ilk başpehlivanlığını kazandı.

visum china
visum china

Serdar Yıldırım hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.