Büşra Develi Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Büşra Develi Kimdir?

Mesleğinde daha henüz yolun başında olmasına rağmen oynamış olduğu dizi ve sinemalarla oyunculuğunu göstermiş, hoş bir isim olan Büşra Develi kimdir? bu sorunun en doğru yanıtıyla sizleri aydınlatacağız.

Büşra Develi Kimdir? Hayatı

Oyuncu Büşra Develi, 25.08.1993 yılında Kocaeli’de doğdu.Ailesinin 4 çocuğundan biri olan isim İlkokulu Kocaeli’de bitirmesinin ardından anne, babası ve kardeşleriyle beraber Antalya’ya yerleşmişlerdir.Ortaokul ile liseyi Antalya’da okumuş olan isim ardından ise oyunculuk mesleğini yapmak amacıyla İstanbul’a giderek burada İkamet etmeye başlamıştır.

Büşra Develi’nin boyu 1.80 cm, kilosu 56’dır.Burcu ise Başaktır.

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan isim Üniversitedeyken “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde oynamaya başlamıştır.Dizi oyunculuğu ile Üniversiteyi aynı anda idare edemeyen oyuncu bir süre sonra Üniversiteyi bir süre kadar dondurmuştur.

2016 senesinde “Tatlı İntikam” dizisinde 1 ve 2. sezonda rol alan oyuncu sonrasında ise “Arada” filminde oynamıştır.

2017 tarihinde Sinema tutkunlarının çok sevdiği “Ayla” adındaki filmde oynamış olan isim bu filmde başrolde bulunmuştur.Film öncelikle Sinema salonlarında gösterilmiş ardından ise Tv’de ilk defa Fox Tv ekranlarında bir kaç defa yayınlanmıştır.Bu film Gösterime girdiği tarihte çok büyük bir gişe oranı yakalamıştır.

Büşra Develi Oynadığı Dizi ile Filmler

2015 – Tatli Kucuk Yalancilar
2016 – Tatli Intikam
2017 – Arada (Sinema)
2017 – Ayla (Sinema)
2017 – Fi (Bilge)
2018 – Hadı Be Oglum (Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir