Amerikalı rapçi Lil Nas X kimdir, Lil Nas X nereli, Lil Nas X hayatı, biyografisi, Lil Nas X kaç yaşında, Lil Nas X boyu, kilosu kaç?

Lil Nas X Kimdir? Lil Nas X Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Amerikalı rapçi Lil Nas X kimdir, Lil Nas X nereli, Lil Nas X hayatı, biyografisi, Lil Nas X kaç yaşında, Lil Nas X boyu, kilosu kaç? İşte Lil Nas X hakkında detaylar.

Lil Nas X Kimdir?

Popüler bir Amerikalı rapçi, şarkıcı ve söz yazarıdır. Gerçek adı Montero Lamar Hill olan Lil Nas X, 9 Nisan 1999’da Georgia, ABD’de doğmuştur. Aralık 2018’de çıkardığı ilk single’ı “Old Town Road” ile geniş çapta ün kazanmıştır.

Lil Nas X Kariyeri

“Old Town Road” şarkısı, sosyal medya platformu TikTok’ta viral bir fenomen haline gelmiş ve büyük ilgi görmüştür. Şarkı, country ve hip-hop tarzlarını bir araya getiren eşsiz bir tarza sahip olması ve akılda kalıcı melodisiyle dikkat çekmiştir.

Haziran 2019’da “Panini” ve “Rodeo” gibi diğer şarkıları içeren “7” adlı bir EP çıkarmıştır. Şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ve eleştirel beğeniye sahip olmuştur.

Amerikalı rapçi Lil Nas X kimdir, Lil Nas X nereli, Lil Nas X hayatı, biyografisi, Lil Nas X kaç yaşında, Lil Nas X boyu, kilosu kaç?
Lil Nas X

Lil Nas X Kaç Yaşında?

Lil Nas X 9 Nisan 1999 tarihinde doğmuştur.

Lil Nas X Nereli?

Lil Nas X Amerikalı rapçi, şarkıcı ve söz yazarıdır.

Lil Nas X Gerçek Adı Nedir?

Gerçek adı Montero Lamar Hill’dir.

Lil Nas X Boyu Kaç?

Lil Nas X 1.85 metre boyundadır.

Lil Nas X Kaç Kilo?

Lil Nas X 78 kilo ağırlığındadır.

Lil Nas X hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir