Ünlü Youtuber Logan Paul kimdir, Logan Paul nereli, Logan Paul biyografisi, Logan Paul kaç yaşında, Logan Paul boyu, kilosu kaç?

Logan Paul Kimdir? Logan Paul Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Ünlü Youtuber Logan Paul kimdir, Logan Paul nereli, Logan Paul biyografisi, Logan Paul kaç yaşında, Logan Paul boyu, kilosu kaç? İşte Logan Paul hakkında detaylar.

Logan Paul Kimdir?

Logan Paul, Amerikalı bir internet fenomeni, YouTuber, aktör ve boksör olarak tanınır.

Logan Paul Biyografi:

Logan Paul, 1 Nisan 1995’te Westlake, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. İnternet dünyasına adım atan Logan, Vine adlı kısa video platformunda popüler hale geldi. Daha sonra YouTube’a geçiş yaparak komik ve eğlenceli videolar üretmeye başladı. Vlog tarzı videoları, mizahi içerikleri ve ilginç maceralarıyla YouTube’da geniş bir izleyici kitlesi kazandı.

Kardeşi Jake Paul da bir YouTuber ve boksör olarak tanınır ve ikisi birlikte birçok projede yer almıştır. Logan Paul, 2021’de Floyd Mayweather ile bir boks maçına çıktı ve bu maç büyük bir medya ilgisi çekti.

visum china
visum china

Logan Paul Boyu Kaç?

Logan Paul 1.88 metre boyundadır.

Logan Paul Kaç Kilo?

Logan Paul yaklaşık olarak 85 kilo ağırlığındadır.

Logan Paul Burcu Nedir?

Logan Paul koç burcudur.

Logan Paul hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir