Maddie Lambert kimdir, nereli, Maddie Lambert kaç yaşında, Maddie Lambert boyu, kilosu kaç

Maddie Lambert Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Youtuber Maddie Lambert kimdir, nereli, Maddie Lambert kaç yaşında, Maddie Lambert boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Maddie Lambert Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Maddie Lambert 11 Nisan 2003 tarihinde dünyaya geldi. Maddie Lambert, kendi adını taşıyan kanalıyla ünlü popüler bir YouTube yıldızıdır. Düzenli vlog aracılığıyla genç bir anne olarak hayatını belgelediği için büyük bir popülerlik kazandı. Sıcak ve girişken doğası, sosyal medyada birçok kişiyi kendisine çekti. İnternette geniş bir sosyal çevre ve hayran kitlesi ile iletişim halindedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Maddie Lambert Boyu Kaç?

Maddie Lambert 1.65 boyundadır.

Maddie Lambert Kaç Kilo?

Maddie Lambert 55 kilodur.

Maddie Lamberts’in bebeğinin babası kim?

Maddie, Isaac Frausto dışında kimsenin Everly’nin babası olamayacağını bilmesine rağmen, kanıt istedi. Bu yüzden kız bebekleri doğduktan kısa bir süre sonra babalık testi yaptırdı. Lambert’in zaten emin olduğu şeyi kanıtladı: Isaac, yeni doğan bebeğin babasıydı.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.