Natalia Guitler kimdir, nereli, Natalia Guitler kaç yaşında?

Natalia Guitler Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Instagram ve Tiktok’ta oldukça popüler olan Natalia Guitler’in biyografisi sizlerle. Peki Natalia Guitler kimdir, nereli, Natalia Guitler kaç yaşında? İşte Natalia Guitler hakkında detaylar.

Natalia Guitler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Natalia Guitler 4 Haziran 1987 tarihinde Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde dünyaya geldi. Eski bir profesyonel tenisçidir. Aslen Arjantili olan Natalia Guitler’in ailesi 1980 yılında Brezilya’ya göç etmiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Natalia Guitler kimdir, nereli, Natalia Guitler kaç yaşında?

6 Temmuz 2009’da, 2 Kasım 2009’da en iyi çiftler sıralaması 461 iken, WTA tekler sıralamasında 454’e ulaştı. ITF Pisti’nde bir tekler ve dört çiftler şampiyonluğu kazandı. 2009 yılı sonunda profesyonel tenisi bıraktı. Guitler tenisten sonra teqball oynamaya başladı. 2018 yılında Marcos Vieira da Silva ile çiftlerde dördüncü oldu. Ertesi yıl Budapeşte’de şampiyon oldular. Neymar ve Ronaldinho gibi tanınmış sporculara karşı ayak voleybolu ve futmesa oynayarak ün kazandı.

Natalia Guitler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir