Tozluyaka Berk kimdir, Tozluyaka Berk’i kim oynuyor gibi sorular sıklıkla aranmaktadır. Peki Ulvi Kahyaoğlu kimdir, nereli, Ulvi Kahyaoğlu kaç yaşında, Ulvi Kahyaoğlu boyu, kilosu kaç, Ulvi Kahyaoğlu rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Ulvi Kahyaoğlu hakkında detaylar.

Ulvi Kahyaoğlu Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Fox Tv’de yayınlanan Tozluyaka dizisinde Berk karakterini oynayan Ulvi Kahyaoğlu’nun hayatı merak konusu oldu. Tozluyaka Berk kimdir, Tozluyaka Berk’i kim oynuyor gibi sorular sıklıkla aranmaktadır. Peki Ulvi Kahyaoğlu kimdir, nereli, Ulvi Kahyaoğlu kaç yaşında, Ulvi Kahyaoğlu boyu, kilosu kaç, Ulvi Kahyaoğlu rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Ulvi Kahyaoğlu hakkında detaylar.

Ulvi Kahyaoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ulvi Kahyaoğlu 25 Mayıs 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ulvi Kahyaoğlu ilk oyunculuk deneyimini Give Me a Lighter adlı sinema filmi ile yapmıştır. Ardından Küre, Benim Adım Melek, İçimdeki Kahraman gibi yapımlarda rol almıştır. Elbet Bir Gün adlı dizi projesinde Serdar karakterini oynamıştır. Ulvi Kahyaoğlu Tozluyaka dizisinde Berk karakterini canlandırmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ulvi Kahyaoğlu Boyu Kaç?

Ulvi Kahyaoğlu 1.75 boyundadır.

Ulvi Kahyaoğlu Kaç Kilo?

Ulvi Kahyaoğlu 53 kilodur.

Ulvi Kahyaoğlu Burcu Nedir?

Ulvi Kahyaoğlu İkizler burcudur.

Ulvi Kahyaoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Tozluyaka
  • 2021 – Elbet Bir Gün
  • 2021 – İçimdeki Kahraman
  • 2019-2021 Benim Adim Melek
  • 2019 – Küre
  • 2018 – Give Me a Lighter

Ulvi Kahyaoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir