Özer Hurmacı Kimdir Biyografisi

Özer Hurmacı Kimdir?

Trabzonspor takımında 2014-2015 sezonunla beraber çok sık forma şansı bulmuş ve gayretli futbolunla beraber taraftarın gözdesi olan Özer Hurmacı Kimdir?

Özer Hurmacı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Özer Hurmacı 20 Kasım 1986 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi.Boyu 1.76 olan futbolcunun kilosuda 70’dir.Almanya doğumlu futbolcu Aslen Trabzon’ludur.Mahallede futbol oynadığı sıralarda çok iyi top oynadığını gören babası küçük yaşlardan itibaren amatör spor kulüplerine gitmesini sağlamıştır.Altyapıya Almanya’da başlayan futbolcu daha sonra ise Ankaraspor alt yapısında futbola devam etmiştir.Ankaraspor’da iyi bir grafik ile beraber Paf takımda 24 maç sahaya çıkmış 5 kez fileleri havalandırmıştır.Ankaraspor takımında profesyonel olarak 3 sene forma giymiş ardından ise Keçiörengücü’ne transfer olmuştur.2009 senesinde Fenerbahçe takımına transfer olup 4 senelik bir anlaşmaya imza atmıştır.Fenerbahçe’de 3 sene kadar futbol oynayıp ardından ise Kasımpaşa takımına transfer olmuştur.

2013-2014 devre arasında ise Trabzonspor takımına 1,5 yıllığına kiraya verilmiştir.Kendisi Aslen Trabzonlu olması ve Trabzonsporlu olması transferi daha kolay hale getirmiştir.

2005 tarihinde 2 defa U20 takım formasını terletmiş, 2006-2008 sezonunda ise U21 formasını 6 defa terletip bir defada gol atma başarısı göstermiştir.2007 senesinde A Milli Takım’a Fatih Terim tarafından çağrılmış ve ilk defa o sene Türkiye Norveç mücadelesinde formayı giymiştir.Avrupa 2012 grup eleme maçları kadrosunada katılmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir