Sahra Işık Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sahra Işık Kimdir?

Hem Mankenlik hem Voleybolcu olan Güzelliğinle beraber Yarışmalara katılıp derece almış Ünlü Güzel Survivor Sahra Işık Kimdir? hakkında bilgileri konumuzu inceleyerek bulabilirsiniz.

Sahra Işık Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sahra Işık 31 Aralık 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Voleybol hayatı başarılarla doludur.Voleyboldaki çalışkanlığı ve kendini göstermesi ile beraber Milli Takım düzeyine kadar yükselme başarısı göstermiştir.Beşiktaş, Fenerbahçe ve ES takımlarında forma giymiştir.Çok yönlü çalışkan bir isim olması neticesinde birçok Sporla ilgili branşta antrenörlük sertifikası almıştır.Kendisi Sunur antrenörlüğüde yapmaktadır.

Özellikle Yaz tatili zamanlarında tatil yaptığı yerlerde Plaj Voleybolu oynamıştır.2013 tarihinde yapılan Miss Model Of Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışma sonucunda Üçüncü olmuştur.Yine aynı yıl Malezya’da yapılan Güzellik yarışması ile Türkiye’yi başarıyla temsil etme onuruna sahip olmuştur.

Survivor Sahra Işık Resimleri

2014 tarihinin Mart ayı içersinde başlamış olan Survivior yarışmasına katılmış ve Acun Ilıcalı’nın yönetip sunduğu yarışmada Gönüllüler takımında yer almaktadır.Güzelliği ve iyi fiziğinle beraber beğenilen bir Modeldir.

Survivor Gönüllüler Sahra , Tolga Karel, Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Aydın, İsmail Baki Tuncer, Gökhan Keser, Serenay Aktaş gibi ünlülerden oluşmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.