XO Team nedir, XO Team üyeleri kimdir, XO Team nereli, XO Team kaç yaşında

XO Team Nedir? Üyeleri Kimdir, Kaç Yaşında? Üyeleri Nereli?

Tiktok’ta en çok ilgi gören hesaplardan XO Team nedir, XO Team üyeleri kimdir, XO Team nereli, XO Team kaç yaşında, XO Team üyelerinin sevgilileri kimdir gibi soruların cevapları yazımızdadır.

XO Team Nedir?

XO Team, en popüler Rus tiktoker evidir. Gary Gray ve Marie Senn  tarafından kurulmuştur. 4 Nisan 2020 itibariyle, Tiktoker evi 16 ila 26 yaş arası, 13 Tiktoker’den oluşuyordu: Herman Chernykh, Eva Miller, Marie Senn, Nikolai Pak, Alisha Kone, Chana Nick, Vlad Hoshin, Anna Kalashnik, Max Mersh, Christy Crime, Max Nemtsev, Timur Sorokin, Fatkhia Khakova.

6 Ekim 2021’de XO Team, Dream Team House’u geçerek Rusya’daki en popüler ev oldu.

XO Team hesabının Tiktok’ta takipçi sayısı 20 milyonu aşmıştır. Instagram’da 2 milyon takipçileri vardır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

XO Team Sosyal Medya Hesapları

tiktok.com/@xoteam

instagram.com/the_xo_team

XO Team Üyesi Kika Kim

Xo Team üyelerinden Kika Kim en çok takip edilen fenomenlerden biridir. Kika Kim kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen bilgileri linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

XO Team Üyesi Alisha Kone

XO Team üyelerinden Alisha Kone kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen bilgileri linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

XO Team Üyesi Danilis Boom

Tiktok’un popüler isimlerinden Danilis Boom kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen bilgileri linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

XO Team Üyesi Timur Sorokin

Tiktok’un yakışıklı fenomenlerinden Timur Sorokin kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen bilgileri linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

@xoteam

😎

♬ Wolfgang Dance – WOLFGANG!!

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır ve izinsiz paylaşılamaz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir