Pehlivan Yusuf Can Zeybek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Pehlivan Yusuf Can Zeybek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Pehlivan Yusuf Can Zeybek hakkında merak edilenler. Yusuf Can Zeybek kimdir, Pehlivan Yusuf Can Zeybek kaç yaşında, Pehlivan Yusuf Can Zeybek nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yusuf Can Zeybek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yusuf Can Zeybek 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Pehlivan Yusuf Can Zeybek’in doğum yeri Antalya’dır.

Yusuf Can Zeybek 2013 yılında Azerbeycan’da düzenlenen Uluslararası Azerbaycan Baku Gençler Serbest Güreş Turnuvası’nda Türk Milli Takımı formasını giyen Antalya Büyükşehir Belediyespor Güreşçisi Yusuf Can Zeybek, 96 kiloda şampiyon oldu. Bulgaristan’ın Varna kentinde de şampiyon oldu.

23 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Yusuf Can Zeybek bronz madalya kazandı. İsviçreli ve Moldovalı rakipleri karşısında minderden galibiyetle ayrılarak yarı finale yükseldi. Finale çıkma mücadelesinde Gürcü sporcu Omar Gusoshvili karşısında istediği sonucu alamayan Zeybek, akşam seansında Rum Kesimi sporcusu Alxios Kaouslidis’i 8-0’lık skorla geçerek bronz madalyanın sahibi oldu.

5 Eylül 2021’de, 669. Elmalı Yağlı Güreşleri’nde finalde İsmail Balaban ile karşılaştı ve başpehlivanlığı İsmail Balaban aldı.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.