Ali Ağaoğlu Kimdir Nereli Biyografisi

Ali Ağaoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Türk İşadamları arasında en fazla ismi tanınmış yer almış olduğu sektör içerisinde göstermiş olduğu başarıyla beraber büyük işler yapmış ve yapmayı sürdüren ünlü iş adamlarından Ali Ağaoğlu kimdir kaç yaşında nereli? özet bir bilgi ile beraber artık ayrıntılara geçme zamanı.

Ali Ağaoğlu Kimdir Nereli Biyografisi

Ali Ağaoğlu, 1954 doğumlu Karadenizimizin güzide illerinden biri olan Trabzonlu bir iş adamıdır.Hayata merhaba demiş olduğu yer Trabzon’un ilçelerinden Of’tur.Babasını örnek alarak senelerce hareket etmiş olan işadamı babasının yolundan küçüklüğünden beri ilerlemiştir.Hem eğitimini sürdürmüş hemde babasının mesleğinin Müteahhit olmasından dolayı sürekli inşaatlara gitmiştir.Babası 1975 senesinde önemli bir kalp problemi yaşamış bu nedenle işleri kendisi yönetmiştir.İşler cok fazla yoğunlaştığından ötürüde eğitimini bırakmıştır.

1997 senesinde babasının bulunduğu yerden ayrılmış ve kendi şirketini kurmuştur.Şirketin ismini Ağaoğlu Şirketler Grubu adını vermiştir.Şirket çok iyi bir reklam çalışmasınla beraber çok kısa bir süre içerisinde en iyiler arasına girmeyi başardı.Göstermiş olduğu bu başarıyla beraber çok büyük bir cirolarada imza atmayı bildi.2010 senesinde Şirketin cirosu toplam Bir Milyar gibi yüksek bir ciro elde etti.2011 senesindede hedeflerini hiç bozmadan ilerledi.Özellikle yatırım yapmış olduğu Ataşehir ve Çekmeköyde çok büyük bir hareketlenme yaşandı.

Şirkete ait düzenlenmiş olan reklamlarda kendisi oynamış olan işadamı Ali Ağaoğlu bu sayede insanlarla çok daha iyi bir şekilde ilişki kurmayı başarmıştır.Sadece iş yaşantısınla değil aynı zamanda arabalara olan düşkünlüğünlede her zaman kendisinden bahsetmeyi başarmıştır.Bir çok kişinin hayalini kurmuş olduğu çok güzel arabalara sahiptir.Bunların başında Ferrai, Bentley gibi arabalar gelmektedir.

visum china
visum china

Ali Ağaoğlu çalışma hayatına küçüklüğünden beri alıştığı için ortalama olarak gün içerisinde 15 saat kadar çalışmaktadır.Çalışarak kendisini daha fazla dinç tutmayı başardığını söylemiş olan işadamı halen kurmuş olduğu şirketin başkanlığını yapmaktadır.

Kazançlarınla beraber 2012 senesinde çıkan Dergide Türkiye’nin en zengin 100 Türk kişisi listesi içerisinde ilk 10’a girmeyi başarmıştır.

Birinci evliliğini Sema hanım ile gerçekleştiren Ali Ağaoğlu bu evlilikle beraber 2 çocukları vardır.Bu çocuklarından birincisi 1992 doğumlu olan Alican isimli oğlu, diğer çocuğu ise 1995 doğumlu sena isimli kızıdır.

Bu evlilik ile beraber toplam 5 tane çocuğu vardır.

Reklamlarda görmeye devam ettiğimiz ünlü işadamı projelerinede hiç ara vermeden devam etmektedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir