Hazal Subaşı Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Hazal Subaşı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2016 senesinle beraber ilk kez oyunculuk yapmaya başlamış ve Miss Turkey Güzellik yarışmasında cok önemli bir derece alarak üçüncü olmayı başarmış Türkiye’nin güzellerinden olan Hazal Subaşı kimdir kaç yaşında boyu kaç? en çok bilgiye ulaşabileceğiniz yazımız burada.

Hazal Subaşı Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hazal Subaşı, 1996’lı olan güzelliğinle de her zaman beğenilen bir oyuncudur.Oyuncunun hayata gelmiş olduğu yer İzmir ilimizdir.Eğitimini halen İzmir’de bulunan Ekonomi Üniversitesi’nin İletişim Fakültesi’nde sürdürmektedir.Okumuş olduğu bölüm ise Reklamcılık ve Halkla İlişkilerdir.Boyu 1.66 cm’dir.

Hayatının değişmiş olduğu sene 2015’dir.2015 tarihinde düzenlenen Miss Turkey yarışmasınla beraber hem güzel bir derece almıştır.Bu yarışmaya çok sayıda bayan katılmış ve bu bayanlar içerisinde en güzel 3. bayan olarak seçilmiştir.Bu güzel başarının ardından isminden fazlaca söz ettirmeye başlamış ve kariyerine oyunculuk ile devam etmiştir.

İlk oyunculuğunu Trt ekranlarında yayınlanmış olan günlük bir dizi olarak gösterilen Adını Sen Koy isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.Bu dizi ile oyunculuk açısından çok beğenilen ünlü isim bu diziden sonra Bir Umut Yeter dizisinde oynamıştır.

Oyunculuğa çok yakıştığını düşündüğümüz isim hem Miss Turkey’de aldığı başarı hem de yer almış olduğu ilk dizisindeki oyunculuğunla gerçekten tebrik edilmeyi hakeden bir isim.

Oyunculuk ile ilgili herhangi bir eğitim alıp almadığı konusunda detaylı bilgiye ulaşamadığımız Hazal Subaşı ile ilgili sizlerde yorum alanımızdan düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Rol Aldığı Diziler

2018 – Bir Umut Yeter (Elif)
2016 – Adını Sen Koy

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir