Buse Biçer Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Buse Biçer Kimdir?

Çok sayıda kanalda çeşitli görevlerde bulunmuş son olarak Habertürk ekranlarında bulunan Gün Ortası bülteni ile karşımıza çıkan önemli sunuculardan Buse Biçer kimdir? özgeçmişi ile ilgili aradığınız soruların cevapları yazmış olduğumuz konumuzda.

Buse Biçer Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Buse Biçer, 20.11.1981 doğumlu olan ekranların sevilen sunucuları arasında bulunan bir isimdir.İstanbullu olan olan sunucu, 1999 senesinde lise eğitimini güzel bir derece alarak tamamlamıştır.

Lisenin ardından Sakarya Üniversitesini kazananan sunucu burada Uluslararası İlişkiler bölümünü okurken son senesinde Yıldız Teknik Üniversitesine geçiş yapmış ve Siyaset bilimi Uluslararası İlişkiler bölümünü 2005’de bitirmiştir.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden sonra yüksek lisans yapmış olan sunucu 3 sene boyunca Marmara Üniversitesi İşletme Anabilim dalında yüksek lisansını gerçekleştirmiştir.Tezlerinden biri Medya ile ilgili oldu ve bu şekilde yüksek lisansında başarılı oldu.2003 senesinde staj için Avrupa Birliği genel sekreterliğinde bulundu ve stajını burada tamamladı.Üniversite zamanında çok sayıda konferans ve kongre organizasyonu düzenledi.

Stajlar ve okulların ardından Üç ay boyunca basın ile ilgili düzenlenen eğitimlere girdi ve bunun sonucunda gazetecilik sertifikası almayı başardı.İlk spikerlik mesleğine 1999 senesinde yerel bir televizyon olan Kanal 54’de çalışarak başladı.Ardından önce Flash tv sonrasında Ntv ekranlarına geçerek buralarda bir süre muhabirlik yaptı.2007 senesinde Kanal 24 ekranlarında ekonomi ile ilgili gündem haberlerini sundu.

buse-bicer-biyografi

Ünlü isim Buse Biçer Halen Habertürk ekranında sunuculuk yapmaktadır.Sporda büyük bir başarısı vardır ve Masa tenisi turnuvasında Üniversitedeyken 3. olmuştur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir