Cemre Melis Çınar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Cemre Melis Çınar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Günlük diziler arasında en fazla izlenen dizierden biri olmayı başarmış 3.sezonunla beraber yayın hayatına devam eden Elif ismindeki dizinin güzel oyuncuları arasında bulunan çok büyük bir yükseliş gerçekleştirmiş oyuncu Cemre Melis Çınar kimdir kaç yaşında boyu kaç? kısa bir açıklama sonrası hemen özgeçmişine başlayalım.

Cemre Melis Çınar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Güzelliği ile beraber oyunculuğu bütünleşmiş Cemre Melis Çınar 2016 yılına göre şuanda 22 yaşında olan bir kişidir.1994’lü olan oyuncu Ankaralıdır.Kolejde eğitim aldıktan sonra Üniversiteyi kazanmış ve Marmara Üniversitesi’nin Radyo Televizyon bölümü içerisinde okumaya başlamıştır.Eğitimi daha bitmemiş olan oyuncu eğitimini sürdürmektedir.Boyu 1.68’dir.

11 yaşından itibaren Tiyatroya yazılmış olan oyuncu burada çok iyi bir eğitim görmüştür.14 yaşında iken 95 kiloda bulunan oyuncu iyi bir dans eğitiminle beraber 3 Ay gibi çok uzun olmayan bir süre içerisinde tam olarak 45 kilo birden vermiştir.Azimli bir dans dersleri sonrasında vermiş olduğu kilolarla beraber sağlığına kavuştuğunu belirtmiş olan oyuncu bu şekilde hayatındaki hedeflerine ilerlediğini söylemiştir.

Bu zamana kadar Elif dizisi haricinde bazı filmlerde görev almış oyuncu Çocuk adındaki filmde Dublaj görevinde bulunmuştur.Ardından Karadul ismindeki filmde Yönetmen yardımcısı olmuştur.

cemre-melis-cinar-biyografi

Elif dizisi içerisinde Arzu karakterini oynayan oyuncu bu dizinin kötü karakterleri arasında rol almaktadır.Arzu karakteri kocasını çok sevmekte olan bir kadındır.Kocası ise Eskiden aşık olduğu kadının peşinden gitmeyi tercih eder.Arzu bu duruma engel olmak için bir çok yol dener.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın