Cemre Melis Çınar Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Cemre Melis Çınar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Günlük diziler arasında en fazla izlenen dizilerden biri olmayı başarmış ve uzunca bir sezondur yayın hayatına devam eden Elif ismindeki dizinin güzel oyuncuları arasında bulunmuş ve çok büyük bir yükseliş gerçekleştirerek sinema ve dizi kariyerini ilerleten oyuncu Cemre Melis Çınar kimdir kaç yaşında boyu kaç? kısa bir açıklama sonrası hemen özgeçmişine başlıyoruz.

Cemre Melis Çınar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Güzelliği ile beraber oyunculuğu bütünleşmiş Cemre Melis Çınar, 13 Mayıs 1991 yılında doğan bir kişidir.Ünlü oyuncu Ankaralıdır.Kolejde eğitim aldıktan sonra Üniversiteyi kazanmış ve Marmara Üniversitesi’nin Radyo Televizyon bölümü içerisinde okumaya başlamıştır.Eğitimini bitirmiş olan isim oyunculuk yapmayı sürdürmektedir.Boyu 1.68’dir.

11 yaşından itibaren Tiyatroya yazılmış olan oyuncu burada çok iyi bir eğitim görmüştür.14 yaşında iken 95 kiloda bulunan oyuncu iyi bir dans eğitiminle beraber 3 Ay gibi çok uzun olmayan bir süre içerisinde tam olarak 45 kilo birden vermiştir.Azimli bir dans dersleri sonrasında vermiş olduğu kilolarla beraber sağlığına kavuştuğunu belirtmiş olan oyuncu bu şekilde hayatındaki hedeflerine ilerlediğini söylemiştir.

Bu zamana kadar Elif dizisi haricinde bazı filmlerde görev almış oyuncu Çocuk adındaki filmde Dublaj görevinde bulunmuştur.Ardından Karadul ismindeki filmde Yönetmen yardımcısı olmuştur.

cemre-melis-cinar-biyografi

Elif dizisi içerisinde Arzu karakterini oynayan oyuncu bu dizinin kötü karakterleri arasında rol almış olmasına rağmen diziyi takip edenler tarafından sevilmiştir.

Oynamış Olduğu Dizi ve Filmler

2013 – Muhtesem Yuzyıl
2014 – Arka Sokaklar (9.sezon)
2014 – Elif
2014 – Kacak Gelınler
2017 – Cenaze Isleri (Sinema)
2018 – Icimdeki Hazine (Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.