Sultan Ulutaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Sultan Ulutaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2010 tarihinde rol almış olduğu Çocuklar Duymasın dizisinle ekranlarda gözükmeye başlamış ve bu dizininin birici sezonunda oynamış sonrasında farklı dizi projelerinle tekrar ekranlarda izlediğimiz oyuncu Sultan Ulutaş kimdir Kaç yaşında boyu kaç? şimdi hemen oyuncunun hayatı hakkında geniş bilgilere yer vererek biyografimize başlayalım.

Sultan Ulutaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sultan Ulutaş, 01.01.1988 doğum günü olan İstanbullu bir oyuncudur.Yılbaşında doğmuş olan oyuncu, annesinin oyunculuğa pek sıcak bakmaması ve sabit bir işi olmasını istemesi nedeniyle Üniversite eğitimini Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

Üniversite zamanından itibaren oyunculuk ile ilgili bir takım adımlar atmış olan ünlü isim, öncelikle yazılmış olduğu Reklam Ajansınla beraber reklamlarda roller almaya başladı.Ardından ise Üniversitenin bitmesi ile beraber Tekrar sınava girerek Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanmıştır.Boyu 1.70’dir.

Oyunculuk mesleğini severek yaptığını belirten güzel isim insanın sevdiği mesleği yapmasının çok önemli olduğunu söylüyor.Üniversiteyi Tiyatro bölümünde okurken aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır.

2010’da reklamların ardından bir dizi ile karşımıza çıkmaya başlamış olan oyuncu sonrasında ise tam 4 senenin ardından Emanet dizisinde rol almıştır.

Genel olarak evcil yapıya sahip olan oyuncu pek fazla dışarı çıkmayı tercih eden biri değildir.Kitap okumayı çok seven oyuncu aynı zamanda film izlemektende hoşlanıyor.Boş vakitlerinde bir şeyler yazmak, yemek yapmak ise diğer hobileri arasındadır.

sultan-ulutas-biyografi

Sultan Ulutaş Oynadığı Diziler Nelerdir?

2010 – Çocuklar Duymasın
2014 – Emanet
2015 – Son Çıkış
2016 – Cesur Yürek

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.