Erkan Kolçak Köstendil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hem seslendirmiş olduğu şarkılar hemde büyük bir performansla sergilemiş olduğu oyunculuğunla beraber 2005 tarihinden itibaren dizi ve sinemalarda oynamayı sürdüren oyuncu Erkan Kolçak Köstendil kimdir kaç yaşında boyu kaç? hep birlikte ünlü kişinin biyografisine bakalım.

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? Biyografisi

Hayata Bursa’da merhaba diyen oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, 16.01.1983 doğumludur.Kış ayında doğan isim uzun süre Bursa’da yaşamıştır.Liseyi Bursa ilimizde bulunan Bursa Atatürk Lisesi’nde bitirmiştir.Boyu 1.80 cm’dir.

Üniversite eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinin Devlet Konservatuar’ı bölümüne yazılarak tamamlamış olan oyuncu burada Tiyatro bölümünü okumuştur.Önce bazı tiyatro oyunları içerisinde yer almaya başlamış olan oyuncu ardından ise önce dizi sonra filmlerde oynamaya başlamıştır.

Facebook üzerinden yazmış olduğu bir dizi ile çok beğenilmiştir.Bu diziyi hem kendisi yazmıştır hemde yönetmenliğini yapmıştır.Oynadığı tiyatro oyunları arasında Karşı Cins ile Tanışma Sanatı, Kalp Düğünü gibi oyunlar vardır.Karşı Cins ile Tanışma adındaki tiyatro oyunu kendisi yazmış ve aynı zamanda bu oyunda oynamıştır.

Kurtlar Vadisi dizisinin 3. sezonunda rol alarak başlamış olduğu oyunculukta galerici rolünü canlandırmıştır.Ardından ise Güz Sancısı adındaki filmde rol alan oyuncu 2 sene boyunca Sakarya Fırat dizisinde oynamıştır.

Ulan İstanbul adındaki dizide özellikle seslendirmiş olduğu şarkı ile beraber seslendirilen şarkı milyonlarca defa dinlenmiştir.

Erkan Kolçak Köstendil Oynadığı Diziler ve Filmler

2005 – Kurtlar Vadisi
2008 – Güz Sancısı(Film)
2009 – Sakarya Fırat
2009 – M.A.T
2012 – Babalar ve Evlatlar
2013 – Merhamet
2014 – Ulan İstanbul
2014 – Yağmur Kıyamet Çiçeği(Film)
2014 – İtirazım Var(Film)
2015 – Kara Bela(Film)
2015 – Takım Mahalle Aşkına(Film)
2015 – Yok Artık(Film)
2016 – Familya
2017 – Gorunen Adam
2017 – Put Seylere (Film)
2018 – Müslüm (Film)
2018 – Manyak (Film)
2018 – Çukur (Sadettin)
2018 – Sibel (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. kosem filmindede oynamış erkan kolçak bunuda eklerseniz sevinirim ayrıca çok iyi oyunculuğu var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir