Özcan Tekdemir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Özcan Tekdemir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yeni bir ünlünün biyografisini sizlere aktarmak için yine beraberiz.Bu yazımız içerisinde 2013 tarihinde rol aldığı dizi ile ekranların karşısında yer almaya başlamış profesyonel anlamda 4-5 senedir oyunculuk yapmakta olan güzel isimlerden biri olan Özcan Tekdemir kimdir kaç yaşında boyu kaç? lafı daha fazla uzatmaya gerek yok hemen yazımıza göz gezdirelim.

Özcan Tekdemir Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Özcan Tekdemir 2016 tarihine göre hesapladığımızda 29 yaşında olan bir oyuncudur.Almanya’da hayata merhaba demiş olan oyuncu 1987 senesinin Mart ayınının 27’sinde dünyaya gözlerini açmıştır.Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi’nin Tiyatro Eleştirmenliği bölümünü okuyarak tamamlamıştır.Ardından ise yüksek lisans yapmak istemesi sebebinle yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi’nde yapmıştır.Boyu 1.66’dır.

Bir çok Gazete ile Televizyonlarda çalışmış olan oyuncu bir süre kadar Ticaret ile ilgilenmiştir.Yapımcı, Senaryocu ve Yönetmen olarak kısa ve uzun filmler çekmiştir.2008 tarihindeki Bekçi filminin hem Senaryosunu kendi yazmış hemde yönetmiştir.Ayrıca şiirlede ilgilenen oyuncunun Şiir kitapları vardır.

2013 senesinde Merhamet dizisinle beraber başlamış olduğu oyunculuğa halen Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinle devam etmektedir.Dizi Show tv’de her Çarşamba günü eğer gününde bir değişiklik olmaz ise yayınlanmaktadır.Dizide güzel ve yakışıklı bir çok oyuncu bulunmaktadır.

ozcan-tekdemir-biyografi

Özcan Tekdemir Oynadığı Diziler

2013 – Merhamet
2014 – Kara Para Aşk
2015 – Hatırla Gönül
2016 – Aşk Laftan Anlamaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın