Özcan Tekdemir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Özcan Tekdemir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yeni bir ünlünün biyografisini sizlere aktarmak için yine beraberiz.Bu yazımız içerisinde 2013 tarihinde rol aldığı dizi ile ekranların karşısında yer almaya başlamış profesyonel anlamda 6-7 senedir oyunculuk yapmakta olan güzel isimlerden biri olan Özcan Tekdemir kimdir kaç yaşında boyu kaç? lafı daha fazla uzatmaya gerek yok hemen yazımıza göz gezdirelim.

Özcan Tekdemir Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Özcan Tekdemir, 1987 senesinin Mart ayınının 27’sinde dünyaya gözlerini açmış bir oyuncudur.Almanya’da hayata merhaba diyen oyuncu Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi’nin Tiyatro Eleştirmenliği bölümünü okuyarak tamamlamıştır.Ardından ise yüksek lisans yapmak istemesi sebebiyle yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi’nde yapmıştır.Boyu 1.66’dır.

Bir çok Gazete ile Televizyonlarda çalışmış olan oyuncu bir süre kadar Ticaret ile ilgilenmiştir.Yapımcı, Senaryocu ve Yönetmen olarak kısa ve uzun filmler çekmiştir.2008 tarihindeki Bekçi filminin hem Senaryosunu kendi yazmış hemde yönetmiştir.Ayrıca şiirlede ilgilenen oyuncunun Şiir kitapları vardır.

2013 senesinde Merhamet dizisinle beraber başlamış olduğu oyunculuğa Aşk Laftan Anlamaz dizisinle devam etmiş ancak dizi Show Tv’de her Çarşamba günü yayınlanırken izleyicinin yeterli derecede izlememesi üzerine apar topar yayından kaldırılmıştır.Dizide bir çok güzel ve yakışıklı oyuncu bulunmuştur.

ozcan-tekdemir-biyografi

Özcan Tekdemir Oynadığı Diziler

2008 – Bekçi (Film) (Yönetmen ve Kurgu)
2013 – Merhamet
2014 – Kara Para Aşk
2015 – Hatırla Gönül (Ozlem)
2016 – Aşk Laftan Anlamaz (Asli)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.