Uğur Kurul Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Uğur Kurul Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sosyal medya hesapları üzerinden çok fazla takipcisi olan özellikle kızlar tarafından çok beğenilen yakışıklı ve aynı zamanda çok genç bir oyuncu olan reklamlar ile dizilerde roller almış oyuncu Uğur Kurul kimdir kaç yaşında nereli? genç yakışıklı isim hakkında bir çok bilgiyi yazımızla beraber öğrenebilirsiniz.

Uğur Kurul Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Uğur Kurul 2018’e göre 27 yaşında olan bir oyuncudur.Hayata gözlerini açmış olduğu yer İstanbul olan oyuncunun doğum gününü soranlar için ise 23.05.1991 oyuncunun doğum günüdür.Lise eğitimini Meslek Lisesi’nde okuyarak bitirmiştir.Burada en yüksek puan isteyen bölüm olan Bilgisayar Programcılığı mezunudur.Bu bölüm bitmesinin ardından Üniversite için adım atmış ve girmiş olduğu sınavı kazanarak Dış Ticaret bölümünde okumaya başlamıştır.

2007 senesinde rol almış olduğu Sihirli Annem ismindeki dizinin cok genç yaşta rol almış olduğu ilk dizidir.Üniversite çağlarından itibaren reklam oyunculuğu yapmış olan oyuncu ilk dizisinden sonra ikinci dizisi olan Ustura Kemal dizisinde rol almıştır.

Bir çok reklam ile televizyonlarda gördüğümüz oyuncunun oynamış olduğu reklamlardan bazıları ise şöyledir : Genç Türkcell reklamı, Ülker reklamı, Digiturk, Gilette reklamı ve Patos reklamıdır.Patos reklamında ünlü oyunculardan biri olan Beren Saat ile beraber reklamda yer almıştır.

2014 tarihi oyuncunun önemli bir yükseliş sağlamış olduğu yıl olmuştur.Güllerin Savaşı isimli dizide yer almış olan oyuncu rolünü en iyi şekilde yerine getirmiştir.

En son olarak onu Show Tv’de yayınlandığı günden beri birinci sırada yer almakta olan Gülümse Yeter dizisinde izlemekteyiz.

ugur-kurul-biyografi

Uğur Kurul Oynadığı Diziler

2007 – Sihirli Annem
2012 – Çıplak Gerçek
2012 – Ustura Kemal
2014 – Güllerin Savaşı
2016 – Gülümse Yeter

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın