Uğur Kurul Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Uğur Kurul Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sosyal medya hesapları üzerinden çok fazla takipcisi olan özellikle kızlar tarafından çok beğenilen yakışıklı ve aynı zamanda çok genç bir oyuncu olan reklamlar ile dizilerde roller almış oyuncu Uğur Kurul kimdir kaç yaşında nereli? genç yakışıklı isim hakkında bir çok bilgiyi yazımızla beraber öğrenebilirsiniz.

Uğur Kurul Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Uğur Kurul, 23.05.1991 gününde doğmuş olan bir oyuncudur.Hayata gözlerini açmış olduğu yer İstanbul olan oyuncu, lise eğitimini Meslek Lisesinde okuyarak bitirmiştir.Burada okulun en yüksek puan isteyen bölümü olan Bilgisayar Programcılığı mezunudur.Bu bölümün bitmesinin ardından Üniversite için adım atmış ve girmiş olduğu sınavı kazanarak Dış Ticaret bölümünde okumaya başlayarak mezun olmuştur.

2007 senesinde rol almış olduğu Sihirli Annem ismindeki dizi oyuncunun cok genç yaşta rol almış olduğu ilk dizidir.Üniversite çağlarından itibaren reklam oyunculuğu yapmış olan isim ilk dizisinden sonra ikinci dizisi olan Ustura Kemal dizisinde rol almıştır.

Bir çok reklam ile televizyonlarda gördüğümüz oyuncunun oynamış olduğu reklamlardan bazıları ise şöyledir : Genç Türkcell reklamı, Ülker reklamı, Digiturk, Gilette reklamı ve Patos reklamıdır.Patos reklamında ünlü oyunculardan biri olan Beren Saat ile beraber reklamda yer almıştır.

2014 tarihi oyuncu için önemli bir yükseliş sağlamış olduğu yıl olmuştur.Güllerin Savaşı isimli dizide yer almış olan oyuncu rolünü en iyi biçimde yerine getirmiştir.

En son olarak oyuncuyu Show Tv’de yayınlandığı günden beri birinci sırada yer almış fakat son zamanlarda reyting düşüşü yaşayarak final yapan Gülümse Yeter dizisinde izledik.

ugur-kurul-biyografi

Uğur Kurul Oynadığı Diziler

2007 – Sihirli Annem
2012 – Çıplak Gerçek
2012 – Ustura Kemal
2014 – Güllerin Savaşı
2016 – Gülümse Yeter

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir