Burcu Kıratlı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Burcu Kıratlı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bu meslekte gerçekten son derece başarılı ve rol almış olduğu sinema filmi için çok uzun saçlarını bile kestirmekten çekinmemiş oyunculuk kariyerine 2010 tarihinde yer almış olduğu dizi ile merhaba demiş ünlü oyunculardan Burcu Kıratlı kimdir kaç yaşında boyu kaç? yanıtları ve aynı zamanda geniş bir bilgi ile beraber oyuncunun özgeçmişi.

Burcu Kıratlı Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Burcu Kıratlı, 1989 senesinin 23 Temmuz günü hayata merhaba demiş olan oyuncudur.İstanbullu olan ünlü bayan oyuncu İlkokula Ata Kolejine ailesi tarafından yazdırılarak başlamıştır.Orta okulunu ise Beşiktaş Koleji içerisinde okumuştur.İlkokul ve ortaokul bittikten sonra liseyi bir başka kolej olan Bebek Yeni Yıldız adındaki Kolej’de okumuştur.Üniversite hayatına Yeditepe Üniversitesi’nde başlamış ve çok iyi bir derece alarak Üniversiteyi bitirmiştir.Boyu 1,65 ölçüsündedir.

4-5 yaşlarındayken annesi ile babası ayrılan oyuncu Burcu Kıratlı hiç bir zaman annesi ve babasını bir arada görememiştir.Üniversite eğitimi zamanından itibaren çok sayıda oyunda roller almaya başlamış olan oyuncu aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim görmüştür.

2010 tarihinden itibaren 2 yıl süresince Elde Var Hayat adındaki yapımda rol almaya başlayan oyuncu bu diziyle beraber ilk defa bir dizide rol almış oldu.Bu dizinin ardından ise esas yükselişini gerçekleştirmiş olduğu bir filmle karşımıza çıkmaya başladı.Su ve Ateş adındaki bu filmle çok önemli bir başarı elde eden oyuncu ardından yine başka bir film olan Peri Masalı filminde oynamaya başladı.Bu film için saçlarını sıfır yaptırmış olan oyuncu o dönem içerisinde en çok merak edilen kişiler arasında gözüktü.

Üst üste yer almış olduğu film projelerinin ardından dizilere tekrar dönüş yapmış olan oyuncu Trt ekranlarındaki Diriliş Ertuğrul dizisinde oynamıştır.Bu dizi sonrası ise Aşk Mavi’de yer almıştır.

burcu-kiratli-biyografi

Burcu Kıratlı Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Elde Var Hayat
2013 – Su ve Ateş
2013 – Peri Masalı
2014 – Diriliş Ertuğrul
2015 – Bizim Hikaye
2016 – Aşk ve Mavi

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir