Fatih Portakal kimdir, Fatih Portakal'ın hayatı, biyografisi, Fatih Portakal kaç yaşında, Fatih Portakal nereli, Fatih Portakal evli mi?

Fatih Portakal Kimdir? Fatih Portakal Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sözcü Tv’de ana haberi sunan Fatih Portakal kimdir, Fatih Portakal’ın hayatı, biyografisi, Fatih Portakal kaç yaşında, Fatih Portakal nereli, Fatih Portakal evli mi? İşte Fatih Portakal hakkında detaylar.

Fatih Portakal Kimdir?

Fatih Portakal 2 Şubat 1968 tarihinde Aydın’ın Nazilli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Türk gazeteci ve sunucu. Annesi Nazillili, babası ise Karacasuludur. İlköğrenimini Nazilli’de; orta ve lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. 1994 yılında yüksek lisans ve yabancı dil eğitimini yapmak üzere Avustralya’ya gitti.

Fatih Portakal, eğitimi sonrasında Avustralya’da ünlü bir restoranı bir süre işletti. 1997-2005 yılları arasında Star TV’de muhabir olarak çalıştı. 2005 yılında gazeteci Mehmet Ali Birand’ın teklifi üzerine Kanal D’ye geçti. 2010 yılının Mayıs ayında Fox’un habercilerinden İrfan Değirmenci’nin teklifi üzerine Fox’a geçti.

visum china
visum china

Fatih Portakal, 2010-2013 yılları arasında Fox’ta Çalar Saat programı sunuculuğu yaptı. 2013’ün Eylül ayında Fox’taki kadın habercilerden Nazlı Tolga’nın evlenerek yurt dışına yerleşmesi gerekince Fox Ana Haber programı sunuculuğu işini bırakması üzerine programı sunmaya başladı. Ayrıca Fatih Portakal ile Türkiye’nin Trendleri adlı programı da sunmuştur.

Aydınlı sunucu, 43. Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Erkek Haber Sunucusu” ödülüne layık görülmüştür. Aynı ödülü 44. Altın Kelebek Ödülleri’nde de almıştır. 2020 yılında ise FOX Ana Haber’deki Fatih Portakal ile FOX Ana Haber programından ayrıldığını duyurmuştur. Günümüzde; kendine ait olan “Fatih Portakal TV” adlı YouTube kanalında gündem ile ilgili içerikler üretmektedir. 11 Mart 2023 tarihinde ise Instagram hesabından, Sözcü TV ile anlaştığını duyurdu. 20 Mart 2023’ten itibaren Fatih Portakal ile Sözcü Ana Haber programını sunmaya başlamıştır.

Fatih Portakal Evli mi?

Fatih Portakal 27 Eylül 1997 tarihinde sunucu Armağan Toper ile evlenmiştir.

Fatih Portakal hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum Bırak

  1. Fatih beyi çok severim. Ülkesine, bayrağına və Atatürk ilkelerinə sadık birisi olduğuna inanıyorum. Lakin , mevcud iktidarın Türkiyeyi dünyada söz sahibi ettiyini, artık tüm dünyanın Türkiyeyle hesaplaştığını ve en sonda Erdoğanın dünya liderleri arasında söz sahibi olduğunu görmezlikden geldiyini bir türlü annıyamıyorum. Fatih bey Türkiyeyi bir de dışarıdan izlese belki o zaman nasıl bir ülkenin mensubu olduğunu görür ve iftihar hissi keçirir.

  2. Fatih beyi severek takip ediyoruz gayet iyi bir haber sunucusu fox haberleri kacirmiyorum onun sayesinde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.