Furkan Palalı Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi.

Furkan Palalı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Best Model’de kazanmış olduğu birincilik ile beraber kendini tüm Türkiye’ye gösterme şansı bulmuş olan oyuncu Furkan Palalı kimdir kaç yaşında boyu kaç? en uzun şekilde ayrıntılarıyla beraber işte özgeçmişi.

Furkan Palalı Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Furkan Palalı, 1986 senesinde Konya şehrimizde dünyaya gelmiş olan bir oyuncu aynı zamanda mankendir.2011 tarihinde girmiş olduğu Best Model Of ile beraber birinci olmuş ondan sonra Türkiye tarafından tanınan bir erkek olmuştur.Best Model’e katılmadan önce tiyatro ile ilgilenmiş ve ilk tiyatrocu Best Model ünvanını elde etmiştir.Boyu 1.90’dır.

Konya’da tamamlamış olduğu ortaokulun ardından yine Konya’da bulunan Anadolu lisesini bitirmiş olan oyuncu Üniversitesi için Ankara’ya gitti.Burada Hacettepe Üniversitesi’ne yazılarak burayıda iyi bir şekilde bitirdi.Üniversite’den mezun olmasından sonra Yüksek Lisans yapmaya karar veren oyuncu Marmara Üniversitesi’nin Radyo Televizyon bölümü yüksek lisans öğrencisidir.

visum china
visum china

Furkan Palalı Üniversite senelerindeyken Konyaspor’un altyapısına yazılmış ve basketbol oynamaya başlamıştır.Toplam 7 sene boyunca Konyaspor’da basketbol oynayan oyuncu ardından ise Tofaş’a geçti.2 senede Tofaş Konya şubesinde basketbol oynadı ve sonrasında ise basketbolu tamamen bırakıp eğitiminle ilgilendi.

Üniversite zamanında sadece spor ile ilgilenmemiş aynı zamanda mankenlik yapmıştır.Mankenliğe girişi bir tanıdığının desteği ile gerçekleşmiştir.Kayıt olduğu ajans ile beraber modellik yapan oyuncu Üniversite bittikten sonra ise İstanbul’a gitmiş ve Selin Boronkay Ajansınla anlaşmıştır.

İstanbul’a geldikten sonra Best Model yarışmasına katılmadan önce 1-1,5 sene boyunca bir çok defileye girdi.Best Model’de birinci olmasının vermiş olduğu güvenle beraber Best Model Of Worl’de güzel Türkiyemizi temsil etti ve o yarışmayıda kazandı.Bu sayede Türkiye ve Dünya genelinde tanındı.

furkan-palali-biyografisi

Furkan Palalı Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Adını Feriha Koydum
2011 – Hayat Devam Ediyor
2012 – Son Yaz Balkanlar 1912
2013 – Aşk Emek İster
2014 – Kızıl Elma
2015 – Son Çıkış
2016 – Sonuncu Baba Aşkın Sırrı
2017 – No:309
2018 – Bir Mucize Olsun

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Furkan abi seni cooookk seviyorum senin hayraninim….cok yakisiklisin…lütfen bana msj atar misin abi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.