Gözde Mutluer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gözde Mutluer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuğa girişi cok eski olan ve 2009 senesindeki Melekler Korusun dizisinle beraber ekranlara çıkan oyuncu Gözde Mutluer kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisi.

Gözde Mutluer Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Gözde Mutluer, 1991 tarihinde Kocaeli’de hayata gözlerini açmış genç bir bayandır.Lise eğitimini Gebze’de tamamlamasının sonrasında Üniversiteyi kazanarak istemiş olduğu bölüm olan Televizyon ve Sinema bölümüne girmiştir.Halen Marmara Üniversitesi’nde okumaktadır.Yetenekli olan güzel oyuncu iyi derecede çizim yapabilmektedir.Boyu 1.59 cm’dir.

4 Büyükler arasında Beşiktaş’ı tutan oyuncunun gözlerinin rengi ela renk, saçlarıda kahverengidir.Diziler ve sinemaların yanında reklamlarda da roller üstlenmiştir.

Küçüklüğünde kendini sadece oyunculuğa şartlandırmamış olan ünlü isim aynı zamanda modacı, ressam olmakta istemiştir.Oyuncu olmaya karar vermesinin ardından resimle ilgilenmeyi bırakmış ve sadece kendi içinden geldiği gibi ilerlemiştir.Bazı zamanlarda çılgınca alışveriş yapmaktan hoşlanan güzel oyuncu özellikle alışverişe çıktığında arkadaşlarınada bir şeyler almaktan çok mutluluk duyuyor.

Cilt Bakımı konusunda hassas olan oyuncu cildine sadece doktorunun vermiş olduğu ürünleri sürüyor ve başka bir şey kullanmıyor.Cilt güzelliği için uykusunu almaya çok özen gösteriyor.

Boş zamanlarını genelde ruh haline göre değerlendiren oyuncu kimi zamanlarda bir kafeye gitmeyi tercih ederken bazı zamanlarda ise evde arkadaşlarınla oturmayı yemek yapmayı seviyor.

gozde-mutluer-biyografi

Gözde Mutluer Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – Melekler Korusun
2011 – Lale Devri
2011 – Bizim Yenge
2011 – Tovbeler Tovbesi
2012 – Dağ(Film)
2013 – Bebek İşi
2013 – Benimle Oynar mısın?(Film)
2014 – Aşkın Kanunu
2014 – Not Defteri
2015 – Bana Baba Dedi
2015 – Kardeşim Benim(Film)
2016 – Asla Vazgeçmem
2018 – 4N1K
2018 – Kardeşler (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. Gözde Beşiktaş formasıyla maç yapmıştı.Düzeltme için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir