İlayda Çevik Kimdir Hayatı Biyografisi

İlayda Çevik Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2013 yılında ilk kez kamera karşısına geçerek oyunculuğa başlayan ve o yıldan bu yana oyunculuk performansını devamlı arttıran ünlü oyuncu İlayda Çevik kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? her sene oyunculuğunun üstüne koyarak ilerleyen güzel oyuncunun sevenleri için işte bilgiler.

İlayda Çevik Kimdir? Hayatı

22.12.1994 yılında Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde doğan İlayda Çevik, 1.67 cm boyunda, 56 kilo ve Oğlak burcudur.Küçüklüğünden beri hayalini kurduğu mesleği yapan oyuncu, ilk olarak tiyatrolarda kendini göstermiş ve ardından ise dizi projelerinde bulunmaya başlamıştır.Lise bittikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimleri alan isim okuldan mezun olduktan sonra ilk profesyonel deneyimini Karagül dizisi ile gerçekleştirmiştir.

Menajeri Berna Türkkan’ın Karagül dizisinin kadrosuna girmesinde büyük payının olduğunu söyleyen oyuncu, onunla birlikte bu diziye hazırlanmış ve onun desteğini hep görmüştür.Karagül’ün ardından Bir Cenaze isimli filmde oynayan isim ardından ise İsimsizler, Savaşçı ve Sen Anlat Karadeniz’de oynamıştır.

visum china
visum china

Kendisine gelen projeleri ilk olarak ailesi ile birlikte değerlendiren oyuncu hangi dizi veya filmlerde rol alacağına çok dikkat etmektedir.Önce Senaryoları inceleyen oyuncu duruma göre beğendiği projelerde bulunmaktadır.

Çeşitli yabancı dilleri öğrenmiş olan isim, özellikle Fransızca ile Almanca’ya yeterli düzeyde hakimdir.Uzun planlardan pek hoşlanmayan oyuncunun hayalleri arasında anne olmak, mesleğinde daha da başarılı olmak ve oyunculuk dersleri veren bir öğretmen olmak vardır.

İlayda Çevik Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2018 – Sen Anlat Karadeniz
2017 – Savaşçı (Kimdirkim.com)
2017 – İsimsızler
2015 – Bır Cenaze (Sinema)
2013 – Karagül

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.