Kadir Doğulu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kadir Doğulu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuğa başlamasınla beraber hem yakışıklılığı hemde oyunculuk açısından son derece başarılı işler çıkartmayı başarmış çeşitli projelerde yer alarak hayatını devam ettiren oyuncu Kadir Doğulu kimdir kaç yaşında boyu kaç? hep beraber yakışıklı ünlü isimle ilgili yazmış olduğumuz özgeçmişe bir bakalım.

Kadir Doğulu Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Kadir Doğulu orta yaşlarda bulunan, Nisan ayının 1982 senesinde hayata gözlerini açmış bir ünlümüzdür.Mersinli olan oyuncu ailesinin 5 çocuğundan biridir.Diğer kardeşleri arasında 2. en büyük kişidir.Babası uzunca bir süre çalışma hayatından sonra emekliye ayrılmış bir kişidir.Annesi ise ev hanımıdır.Ünlü oyuncunun abisinin kendisine ait bir şirketi bulunmaktadır.Bu Şirket İmaj danışmanlığı yapmakta olan bir şirkettir.Bu nedenle bir çok ünlünün imajları bu Şirketle değişmiştir.Yakışıklı kişinin Boyu 1.78’dir.

Ortaokuldan itibaren çalışmaya başlamış ünlü oyuncu bu dönemin ardından lise zamanlarınıda çalışma hayatı içerisinde geçirmiştir.2000 tarihinde İstanbul’a gitmiş olan oyuncu burada abisinin yanında kalmaya başlamıştır.İstanbul’da ilk işe girmiş olduğu yer Frapedir.Ardından bir takım kafelerde garsonluk yapmıştır.Çalışma hayatı süresince paralarını biriktirmeye başlamış olan oyuncu daha sonra Avrupa ülkelerine giderek burada bir takım restoranlarda incelemelerde bulunmuştur.Oradaki yemeklerin ardından Türkiye’ye dönmüş ve 2 sene süresince İşletmeci olarak çalışmıştır.

Kadir Doğulu Bir süre kadar Piyasa ismindeki Gece Kulübünü işletmeye başlamış ardından ise Okan Üniversitesi’nde okumaya başlamıştır.

2010 yılında yer almış olduğu Küçük Sırlar ismindeki dizi yakışıklı oyuncunun yer almış olduğu ilk dizidir.Bu dizinin ardından ise Pis Yedili dizisinde rol almaya başlamıştır.2012 tarihinde bir filmde rol almış isim sonrasında yine başka bir diziyle ekranlarda olmaya devam etmiştir.

Spor yapmayı seven yakışıklı isim Fenerbahçe takımımızı desteklemektedir.

kadir-dogulu-biyografi

Kadir Doğulu Oynadığı Diziler Filmler

2010 – Küçük Sırlar
2011 – Pis Yedililer
2012 – Bir Hikayem Var(Film)
2013 – Fatih Harbiye
2014 – Sevdam Alabora
2015 – Beyaz Gece
2016 – Bana Sevmeyi Anlat
2017 – Babamin Gunahlari

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın