Serra Arıtürk kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Serra Arıtürk Kimdir?

Aşkın Tarifi dizisinin Naz Soyluer’i Serra Arıtürk ile ilgili merak edilenler. Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında, nereli, Serra Arıtürk boyu, kilosu kaç gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Serra Arıtürk Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Serra Arıtürk kaç yaşında diye soruyorsanız Serra Arıtürk’ün doğum tarihi 22 Haziran 1998 yılıdır. Serra Arıtürk’ün doğum yeri İstanbul’dur. Serra Arıtürk 7 yaşında gitar ile tanışmış ve ailesinin desteği ile beraber çok sayıda konsere giderek müziğin içinde büyüme şansı elde etmiştir. Gitar konusunda en büyük eğitimini Hüsrev İsfendiyaroğlu’ndan almış olan isim, lise sondan itibaren ise şarkı söylemeye başlamıştır.

Şarkı söylemeye başladıktan sonra Boğaziçi Caz Korosu ekibinde yer almaya başlamış olan isim, okul nedeniyle buradan ayrılmış ve eğitimine devam etmiştir. Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamlayan ünlü isim, ardından ise Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazanmıştır.

Yaşamını İstanbul’un Kadıköy ilçesinde sürdüren isim, bir yandan ise şarkı çalışmalarına devam etmektedir.kimdirkim.com çeşitli coverlar ile üne kavuşan isim, ardından ise 2019 tarihinde Kendimi Bilmeden isimli parçayı çıkarmıştır.

Amy Winehouse hayranı olan Serra Arıtürk bunu her röportajında dile getirmiştir. Evde yalnız olduğunda müzik dinleyerek uyumayı seven ünlü isim, yeni şarkılarının hazırlıklarına devam etmektedir.

Serra Arıtürk son olarak Aşkın Tarifi dizisinin Naz’ı olarak ekranlara gelmektedir.

Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında, nereli, Serra Arıtürk boyu, kilosu kaç

Serra Arıtürk Sevgilisi Var mı?

Serra Arıtürk bir dönem sosyal medya fenomeni Berkcan Güven ile beraberdi fakat sonra ayrıldılar.

Serra Arıtürk Boyu, Kilosu Kaç?

Serra Arıtürk 1.68 boyunda ve 54 kilodurç

Serra Arıtürk Hangi Burç?

Serra Arıtürk’ün burcu Yengeç’tir.

Serra Arıtürk Instagram Hesabı

Serra Arıtürk’ün Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 150 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/sariiturk

Serra Arıtürk ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir