Serra Arıtürk Kimdir?

Serra Arıtürk Kimdir?

Youtube’den yayınlamış olduğu birbirinden güzel şarkılarla beraber isminden söz ettirmeye başlayan güzel isim Serra Arıtürk hakkında detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Serra Arıtürk Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

22 Haziran 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Serra Arıtürk, 7 yaşınla birlikte gitar ile tanışmış ve ailesinin de desteği ile birlikte çok sayıda konsere giderek müziğin içinde büyüme şansı elde etmiştir.Gitar konusunda en büyük eğitimini Hüsrev İsfendiyaroğlu’ndan almış olan isim, lise sondan itibaren ise şarkı söylemeye başlamıştır.

Şarkı söylemeye başladıktan sonra Boğaziçi Caz Korosu ekibinde yer almaya başlamış olan isim, okul nedeniyle buradan ayrılmış ve eğitimine devam etmiştir.Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamlayan ünlü isim, ardından ise Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazanmıştır.

Yaşamını İstanbul’un Kadıköy ilçesinde sürdüren isim, bir yandan ise şarkı çalışmalarına devam etmektedir.kimdirkim.com çeşitli Coverlar ile üne kavuşan isim, ardından ise 2019 tarihinde Kendimi Bilmeden isimli parçayı çıkarmıştır.

Amy Winehouse hayranı olan Serra Arıtürk bunu her röportajında dile getirmiştir.Evde yalnız olduğunda müzik dinleyerek uyumayı seven ünlü isim, yeni şarkılarının hazırlıklarına devam etmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın