Aybüke Pusat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaçtır?

Aybüke Pusat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Şimdiden yaşı çok genç olmasına rağmen oyunculukta çok iyi işler yapmayı başarmış gelecek zamanlar içerisinde çok daha fazla ekranda göreceğimizi tahmin ettiğimiz güzel ve bir o kadarda sempatik oyunculardan biri olan Aybüke Pusat kimdir kaç yaşında boyu kaç? son zamanlarda yanıtı en çok merak edilen ünlü ismin işte biyografisi.

Aybüke Pusat Kimdir? Hayatı

Aybüke Pusat, 1995 senesinin 25 Şubat günü hayata gözlerini açan bir oyuncudur.2014 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey’e katılarak cok sayıda kişi arasından 3. olarak iyi bir başarı elde etmiştir.Türkiye’de düzenlenen yarışmada 3. olması sebebinle Ülkemiz adına aynı sene içerisinde yapılan Miss Earth’a katılma şansı yakalamıştır.Üniversite eğitimini tamamlamış olan güzel oyuncu Devlet Konservatuarını bitirmiştir.

Aybüke Pusat’ın boyu 1.72 cm, kilosu 53’dür.Balık burcuna sahip olan oyucunun yükseleni ise Koçtur.

Konservatuarı Bale eğitimi alarak bitirmesinden sonra çok önemli başarılarda bulunmuş olan ünlü oyuncu, genç yaşında çok önemli yeteneğe sahiptir.Onun kariyerinin önünü açmasını sağlayan husus ise katılmış olduğu Güzellik yarışması olmuştur.Bu yarışmada 3. olması ile beraber bir takım dizi ve sinema yapımcılarının ilgisini çekmiştir.

visum china
visum china

Halen Dans ve Bale ile ilgilenmeyi bırakmayan oyuncu çok iyi bir şekilde İngilizce diline hakimdir.Bir yandan Spikerlik ve sunuculuk eğitimide almış olan ünlü isim gelecekte belkide program sunucusu olarakta karşımıza çıkabilir.

Oyunculuğun zor meslek olduğunu bir röportajında belirtmiş olan güzel oyuncu, en son Söz dizisinde Bahar, Şahin Tepesi dizisinde Verda ve Her Yerde Sen dizisinde Selin karakteri ile ekranda bulunmuştur.

Aybüke Pusat Oynadığı Diziler

2014 – Medcezir
2015 – Beş Kardeş
2015 – O Hayat Benim
2016 – Famılya
2017 – Söz (Bahar)
2018 – Şahin Tepesi (Verda)
2018 – Kapı (Sinema)
2019 – Her Yerde Sen (Selin)

visum china
visum china

3 Yorum Bırak

  1. Aybüke 2017 yılındada söz dizisinde oynuyor bunuda koyarsınız çok güzel olur

  2. aybüke abla seni çok seviyoruz burdan selamlarımı iletiyorum tolga sarıtaşla sen evlenseniz çok mutlu olurum aybüke abla ir ömür boyu mutlu olursun inşallah

  3. BENCE OYUNCULUĞUDA KENDİ KADAR GÜZEL TEBRİKLER Aybüke HANIM BÖYLE DEVAM EDERSİNİZ UMARIM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir