Aybüke Pusat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aybüke Pusat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Şimdiden yaşı çok genç olmasına rağmen oyunculukta çok iyi işler yapmayı başarmış gelecek zamanlar içerisinde çok daha fazla ekranda göreceğimizi tahmin ettiğimiz güzel ve bir o kadarda sempatik oyunculardan biri olan Aybüke Pusat kimdir kaç yaşında boyu kaç? son zamanlarda yanıtı en çok merak edilen ünlü ismin işte biyografisi.

Aybüke Pusat Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Aybüke Pusat Henüz 21 yaşında olan 1995 senesinin 25 Şubat günü hayata gözlerini açan bir oyuncudur.2014 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey’e katılarak cok sayıda kişi arasından 3. olarak iyi bir başarı elde etmiştir.Türkiye’de düzenlenen yarışmada 3. olması sebebinle Ülkemiz adına aynı sene içerisinde yapılan Miss Earth’a katılma şansı yakalamıştır.Halen Üniversite okuyan güzel oyuncu Devlet Konservatuarını bitirmiştir.Boyu 1,72’dir.Balık Burcuna sahip olan oyuncunun yükselen burcu ise koç burcudur.

Konservatuarı Bale eğitimi alarak bitirmesinden sonra çok önemli eserlerde bulunmuştur.Genç yaşında çok yeteneğe sahip bir balecidir.Onun kariyerinin önünü açmasını sağlayan husus ise katılmış olduğu Güzellik yarışması olmuştur.Bu yarışmada 3. olması ile beraber bir takım dizi ve sinema yapımcılarının ilgisini çekmiştir.

Halen Dans ve Bale ile ilgilenmeyi bırakmayan oyuncu çok iyi bir şekilde İngilizce diline hakimdir.Bir yandan Spikerlik ve sunuculuk eğitimide almış olan ünlü isim gelecekte belkide program sunucusu olarakta karşımıza çıkabilir.Oyunculuğun zor meslek olduğunu bir röportajında belirtmiştir.En son O Hayat Benim dizisinde Zeynep karakteri ile ekranda bulunmaktadır.

aybuke-pusat-biyografi

Aybüke Pusat Oynadığı Diziler

2014 – Medcezir
2015 – Beş Kardeş
2015 – O Hayat Benim
2017 – SözAybüke Pusat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. aybüke abla seni çok seviyoruz burdan selamlarımı iletiyorum tolga sarıtaşla sen evlenseniz çok mutlu olurum aybüke abla ir ömür boyu mutlu olursun inşallah

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın