Atakan Özkaya kimdir, nereli, Atakan Özkaya kaç yaşında, Atakan Özkaya boyu, kilosu kaç, Atakan Özkaya rol aldığı dizi ve filmler neler?

Atakan Özkaya Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu IKaç?

Kardeşlerim dizisinde Sarp’ı oynayan Atakan Özkaya kimdir, nereli, Atakan Özkaya kaç yaşında, Atakan Özkaya boyu, kilosu kaç, Atakan Özkaya rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Atakan Özkaya hakkında detaylar.

Atakan Özkaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Atakan Özkaya 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Atakan Özkaya Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Maltepe Belediyesi Kent Konseyi’nde eğitim almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Atakan Özkaya Boyu Kaç?

Atakan Özkaya 1.77 boyundadır.

Atakan Özkaya Kaç Kilo?

Atakan Özkaya 68 kilodur.

Atakan Özkaya Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Kardeşlerim
  • 2022- İçimizdeki Ateş
  • 2021 – Hiç
  • 2017 – Kalp Atışı

Atakan Özkaya hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.