Nilay Cafer Kimdir Biyografisi Boyu

Nilay Cafer Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan Şehrin Melekleri isimli dizide rol almış ve bu dizide Polis Memurunu canlandırmış güzel isim Nilay Cafer kimdir kaç yaşında nereli? uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz oyuncuya ait bilgiler.

Nilay Cafer Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Nilay Cafer 4 Kasım 1988 tarihinde Samsun’da hayata gözlerini açmıştır.Samsun’da hayatının büyük bölümünü geçirmiş güzel oyuncunun boyu 1.70 kilosuda 55-56 arasındadır.Asıl mesleği olan Resim Öğretmenliğidir.Oyunculuğa adım atması çok ilginç bir şekilde gerçekleşmiştir.

Sinop’ta bulunan Dayısı’nın yanına gidiş yapar ve burada Parmaklıklar Ardında adındaki dizinin çekimleri ile karşılaşır.Bir süre bu çekimi izlediği sırada Güzelliğe ile beraber dikkatleri üzerine çekmiştir ve dizi teklifi almıştır.Üç bölüm olarak bu dizi ile ilgili anlaşma yapmıştır.Bu tarihten sonra dizi oyuncusu ve film oyuncusu olmuştur.

visum china
visum china

Samsun’dan İstanbul’a taşınır ve okuduğu Resim Öğretmenliği bölümü ile ilgili çalışmalar yaptığı sıralarda diğer yandan ise Diziler için Özel Öğretmenlerden oyunculuk dersi alır.İlk başlarda dizilerde büyük roller ona verilmemiş tecrübe kazanması sağlanmıştır.

nilay-cafer-biyografi

Nilay Cafer Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Şehrin Melekleri (İdil)
2014 – Yunus Emre:Aşkın Sesi
2014 – Aşktan Kaçılmaz
2013 – Herşey Yolunda Merkez
2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2009 – Unutulmaz
2007 – Parmaklıklar Ardında

Ünlülükle ilerlemesi ise Aşktan Kaçılmaz, Unutulmaz ve Yunus Emre Aşkın sesi adındaki gösterimlerle gerçekleşmiştir.Sadece oyunculuğu düşünmeyip aynı zamanda Resim sergisi açmasının en büyük hayali olduğunu söylemektedir.Yurtdışı ve Türkiye’den çok dizi, film teklifleri geldiğini açıklayan oyuncu son olarak Şehrin Melekleri dizisinde rol almıştır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.