Nilüfer Batur Kimdir Hayatı Biyografisi

Nilüfer Batur Kimdir?

Güzel ve başarılı sunuculardan Nilüfer Batur hakkında merak edilenler. Nilüfer Batur kimdir, nerelidir, Nilüfer Batur kaç yaşında, Nilüfer Batur boyu, kilosu kaç, Nilüfer Batur evli mi gibi en çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Nilüfer Batur Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Sunucu Nilüfer Batur kaç yaşında diye merak ediyorsanız 4 Haziran 1980 yılıdır. Nilüfer Batur’un doğum yeri Ankara’dır. Eğitim hayatının ortaokul ve lise kısmını Fransız Okulu ve Fransız Lisesi’nde tamamlamış olan isim ardından ise İstanbul’da Bulunan Bilgi Üniversitesinin İngilizce Sinema Televizyon bölümünde okumaya başlamıştır. Ünlü sunucu, bir yandan bu bölümde okurken diğer yandan ise Reklamcılık ve Televizyon Gazeteciliği bölümünde okumaya başlamış iki bölümü birden bitirmiştir. Nilüfer Batur İngilizce ve Fransızca dillerini çok iyi konuşabilmektedir.

Nilüfer Batur Kariyeri

Okul bittikten sonra çalışmaya başlamış olan Nilüfer Batur, ilk olarak asistanlık yapmaya başlamış ardından ise bir şirkette yönetici olmuştur. İlk televizyonda yer alması NTV kanalı ile beraber olmuştur.

Öncelikle NTV kanalında muhabirlik yapmış olan isim ardından ise Business Channel adındaki kanala geçmiş ve burada haber şefi olmuştur. Burada kendisinin hazırlayıp sunmuş olduğu Dünya Raporu adındaki programı sunmuş olan isim bir müddet kadar bu programı sunmasının ardından Airport isimli kanala geçmiş ve burada bir süre kadar Vip Lounge ismini vermiş olduğu programı sunmuştur.

Bu zamana kadar bir çok programa imza atmış ünlü sunucu, Airport kanalının ardından Star TV televizyonunda çalışmaya başlamış ve burada hem sunuculuk hemde moderatörlük yapmıştır. Star TV’nin ardından yolu KanalTürk ile kesişen isim bir süre kadar burada Uçuş Keyfi isimli programı sunmuş ve ardından Tnt ekranlarına geçerek burada Sağlıklı Yaşam isimli programı sunmuştur.

Nilüfer Batur son olarak ise Beyaz TV bünyesinde çalışmaktadır. Burada “Nilüfer Zamanı” isimli programı sunmaktadır ve Milli Piyango sunuculuğunu yapmıştır.

Nilüfer Batur hayatı, biyografisi, kimdir

Nilüfer Batur Evli mi?

Nilüfer Batur bekardır.

Nilüfer Batur Boyu Kaç?

Nilüfer Batur’un boyu 1.69’dur.

Nilüfer Batur Kaç Kilo?

Nilüfer Batur 55 kilodur.

Nilüfer Batur Hangi Burç?

Nilüfer Batur’un burcu İkizler’dir.

Nilüfer Zamanı

Nilüfer Batur Beyaz TV kanalında Nilüfer Zamanı programını sunmaktadır. Programda konu ile ilgili konukları ağırlamaktadır. Nilüfer Zamanı astrolojiden sağlığa, güzellikten modaya, ilişkilerden mutfak sırlarına kadına ve hayata dair konular işlenmektedir. Nilüfer Zamanı programı hafta içi her gün 11.00’de Beyaz TV’de yayınlanmaktadır.

Nilüfer Batur Instagram Hesabı

Nilüfer Batur’un Instagram hesabının adı nilufer.batur ve 2021 yılı itibari ile 86 bin takipçisi bulunmaktadır.

Nilüfer Batur ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. allah islamı nasip eylesin tüm tv spiker bayanlarına sunucularına amin allah tüm açık seçik olan bayanlara iman allahı peygamberi tanımayı nasip eylesin umreye gitmelerini nasip eylesin amin zaten açık bayanlar bir sefer umre havasını solusa iman nuruyla hemen türbanlı olup kapanırlar yeterki içlerinde azda olsa iman ahlakı nurunu harekete geçirmeyi büyük bir istekle istesinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir