Pervin Bağdat Kimdir?

Pervin Bağdat Kimdir?

Son günlerde ismi rol almış olduğu Tiyatro oyunundan sonra sıkca aranan, bu zamana kadar bazı filmler ile dizilerde rol almış ünlü oyunculardan Pervin Bağdat kimdir? güzel ismin sizlere en anlaşılabilir şekilde özgeçmişini aktaracağız.

Pervin Bağdat Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Hayatı

Güzel isim Pervin Bağdat, 12.09.1981 senesinde hayata gözlerini açmış olan İstanbullu bir ünlüdür.Çocukluk zamanlarından itibaren her zaman hayatında başarılı olmuş olan isim çeşitli oyunculuk dersleri almış ve ardından eğitiminide bu yönde tamamlamak için Bilkent Üniversitesi’ne yazılmıştır.Burada Tiyatro bölümünü bitirmiş olan isim oyunculuğu meslek olarak yapmaya başlamıştır.

İlk olarak 2008’de Bizim Evin Halleri adındaki dizide oyunculuğa başlamış olan isim bu diziden sonra ise Bir Cin Vakası adındaki filmde rol almıştır.

Hayvanları çok seven güzel oyuncu 2 tane kedi beslemektedir.Köpek yerine neden kedi beslemesinin en büyük nedeni ise yoğun çalışma periyodudur.Sokak hayvanlarını hiç bir zaman unutmayan güzel isim bunun içinde kendine düşen sorumluluklarını ve insani vazifesini yapıyor.Onlar için sokağa yiyecek ve su koyan isim bu konuda da bir çok kişiye örnek oluyor.

En son Daha ve Kayseri Aslanı Çin İşi adındaki filmlerde rol alan oyuncu ayrıca rol almış olduğu Kürklü Venüs isimli tiyatro oyunununlada dikkatleri üzerine çekmiştir.

Pervin Bağdat Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2008 – Bizim Evin Halleri
2012 – Bir Cin Vakasi (Film)
2014 – Ağlatan Dans
2014 – Bir Donjuan Öldürmek (Film)
2017 – 7Yüz
2017 – Daha (Film)
2017 – Kayseri Aslanı Çin İşi

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın